הפועל כפר כנא סיימה בתיקו מול המוליכה הפועל רובי שפירא: "שלוש הנקודות כבר היו לנו בכיס"

תיקו בטעם הפסד: הפועל כפר כנא הובילה על רובי שפירא משערים של אמיר נפאע ואיציק נאש, אך ספגה שני שערים בדקות הסיום. פאיד חסון:"תיקו שכולו הפסד, כולם ראו קבוצה לוחמת היום". עאהד עזאם: "משחק לא טוב שלנו אבל מראים לכל הקבוצות האחרות שאנחנו קבוצה חזקה ועצמתית".

הפועל כפר כנא אירחה היום את המוליכה הפועל רובי שפירא חיפה במגרשה הביתי בכפר כנא למשחק במסגרת המחזור ה-12 של ליגה א' צפון. כזכור, המשחק נדחה מיום שישי האחרון בעקבות החלטת המשטרה וחשש להפגנות והיום נעל את משחקי המחזור של הליגה.

שחקני הפועל כפר כנא בפתיחת המשחק

הפועל כפר כנא הגיעה לאחר תיקו מול הפועל ירושלים וארבעה משחקים בהם יצאה ממסלול הניצחונות ואילו הפועל רובי שפירא הגיעה לאחר ניצחון על מגדל העמק כשהיא רוצה להגדיל את הפער שלה בצמרת הטבלה. בהיבט הרכבי הקבוצות, מי שנותר מחוץ להרכב האורחים הוא הקשר סעיד דיאב וחזר להרכב לאחר שריצה הרחקה הקשר עאהד עזאם. בהרכב המארחת פתחו בספסל החלוץ בר שם טוב והבלם מאור סיסו ששוחרר היום באופן רשמי מהקבוצה בתום המשחק.

פתח את המשחק על הספסל. דיאב

המשחק נפתח לטובתה של המארחת כפר כנא שכבר בדקה ה-7' עלתה ליתרון. דודי אלישע הכניס כדור מצוין למוטי מלכה, ממנו עבר למישל חליל, אמיר נפאע והאחרון העביר לאיציק נאש שהצליח לעבור בין הגנת האורחת ולשלוח כדור מצוין לרשת שקבע יתרון 1-0 לקבוצתו.

שחקני הפועל כפר כנא חוגגים את השער

המשחק התפתח ושתי הקבוצות המשיכו לנסות לאיים על השער, כפר כנא רצתה להכפיל את היתרון ורשמה ניסיון טוב של הצמד איציק נאש ומוטי מלכה ואילו רובי שפירא מצדה עם נסיון טוב של איימן עלי. במהלך המחצית סימן שלומי בן עשור לספסל שאינו יכול להמשיך והוחלף בחלוץ אלון בוזורגי.

בן עשור על כר הדשא

בפתיחת המחצית השנייה נרשמו מספר ניסיונות מצד האורחת. גדי מלסה ואור שלזינגר ניסו להשוות תוצאת הפיגור איתה קבוצתם ירדה למחצית אך ללא הצלחה. מי שנכנס בכדי לחזק את סגל הקבוצה הוא הקשר סעיד דיאב במקומו של נתן נודלמן, חילוף שהשתלם לקוטר בהמשך המשחק. מי שעוד פינה את מקומו הוא הקשר עאהד עזאם. בצד הפועל כפר כנא, החליט המאמן פאיד חסון על חילוף כשיצא ענאן נסראלדין ובמקומו נכנס למשחק ראמי דאהר.

ענאן נסראלדין

בדקה ה-82' הצליחה כפר כנא להכפיל את היתרון כשאמיר נפאע מבשל השער הראשון, כבש שער משלו מבישול של מוטי מלכה. כפר כנא לא הצליחה לשמור על יתרון שני השערים לאחר שבדקה ה-87' נשרק פנדל לטובת הפועל רובי שפירא לאחר שריקת השופט לעבירה של איימן חטיב בתוך הרחבה, אור הרשקוביץ קבע 2-1. מי שהורחק באותה דקה הוא המאמן פאיד חסון לאחר שניגש בטענה אל השופט לאחר שריקתו.

לא סתם אומרים שעד שריקת הסיום הכל יכול לקרות בכדורגל, קבוצתו של עודד קוטר הוכיחה היום עד כמה המשפט הזה נכון כשבתוך תוספת הזמן של שש הדקות שקבע השופט, סעיד דיאב הרים כדור מצוין לתוך הרחבה ואלון בוזורגי קפץ גבוה יותר מבשאר דאהר, הצליח לנגוח אותו פנימה ולקבוע שוויון 2-2 דרמטי שנשמר עד הסיום ומאוד מאכזב עבור קבוצתו של פאיד חסון.

בישול גדול שלו. דיאב

מאמן הפועל כפר כנא פאיד חסון אמר בסיום: "משחק טוב שהיינו יכולים לנצח אותו אם לא היינו נרדמים בעמידה הטקטית לקראת הסוף, זה תיקו שכולו הפסד אני מאוכזב אך מקווה שניקח את הדברים הטובים להמשך הדרך".

על הרחקתו: "אין לי טענות על שופט והשיפוט, הוא היה טוב ואולי מיהר קצת בהחלטה עלה פנדל אבל אין לי טענות הוא לא קבע תוצאת משחק, היינו יכולים לנצח בלי שום קשר אליו. היו לנו 3 נקודות בכיס, כנראה היה כתוב למעלה שנפסיד שתי נקודות היום,. שיחקנו טוב ואסור לשכוח שזה מול קבוצה מהמקום הראשון, אבל מבחינת היכולת התעלינו עליהם וכל מי שראה אותנו היום ראה קבוצה לוחמת"

בשאר דאהר

על החלוץ בר שם טוב: "ההחלטה על אי שיתופו היא מקצועית בלבד, מוטי עשה עבודה טובה ולקראת הסוף רציתי לחזק את ההגנה על חשבון ההתקפה, יש פה רוטציה בסגל"

על הבלם מאור סיסו: "הוא עוזב אותנו באופן סופי בגלל השיקולים האישיים שלו. סיסו נתן לנו עד עכשיו משחקים מצוינים והוא גם טוב לחדר ההלבשה, חבל שהוא לא יכול להמשיך איתנו הוא עשה עבודה טובה אבל מאחלים לו בהצלחה ונענינו לבקשתו, אנחנו תמיד רוצים לעזור לשחקנים ושיהיה להם טוב"

נפרד מהקבוצה בתום המשחק. סיסו

שחקן הפועל רובי שפירא עאהד עזאם אמר בסיום:"היה משחק לא טוב שלנו אבל מצד שני אנחנו הראינו שיש לנו אופי מאוד חזק ואנחנו מחבורים טוב. אנחנו מראים לכל הקבוצות האחרות שאנחנו קובצה חזקה ועצמתית".

על המשחק שלו באופן אישי: "לא היה לי משחק כל כך טוב, חזרתי קצת כבוי מההרחקה שריציתי במשחק האחרון אבל מסתכלים הלאה כבר על המשחק הקרוב מול בית שאן ואחריו קטמון ואני מאמין שאחזור לעצמי כבר בשני המשחקים האלו"

עאהד עזאם וכובש השער אור הרשקוביץ

#הפועלכפרכנא #הפועלרובישפירא

כתבות נוספות