אכזבה קשה בסכנין מההפסד לאלופה: "הרגשנו שאפשר לנצח"

אכזבה קשה בסכנין לאחר ההפסד לאלופה הפועל באר שבע. כובש השער עידן שמש: "הרגשנו שאפשר לנצח, אם אנחנו מאוכזבים ממשחק מול באר שבע זה אומר הכל". פליקס נעים: "על טעויות משלמים".

בני סכנין רשמה אתמול הפסד שני רצוף , אחרי שנכנעה לאלופה הפועל באר שבע (3-1). מי שעבר אתמול ליד חדר ההלבשה של הקבוצה יכול להבין את המצב של הקבוצה, השחקנים נראים שבורים ומאוכזבים אחרי דווקא משחק טוב שהיה להם אתמול לפחות ברובו.

סכנין הייתה יותר טובה מהפועל באר שבע אתמול והמחצית הראשונה הקבוצה הייתה טובה בכל עמדה אולם האלופה הצליחה להתעלות ביום חלש ולנצל את הטעויות כדי להכריע את המשחק. אם לפליקס נעים היו אך ורק בעיות בסגל השחקנים ובפציעות, כרגע המצב עוד יותר חמור, הקבוצה נראית שבורה מנטאלית וצריך להחזיר את הביטחון לשחקנים ואתמול ראינו שהטעויות של השחקנים נובעות מלחץ וממצב הקבוצה.

חזר להרכב. גנטוס

צילום: עובאדה אכתילאת

בקבוצה עולה שוב סימן שאלה גדול בנושא המאמן שלטענת יותר מאחד או שניים נמצא קרוב לזעזוע, ההנחה היא שאם היו מאמנים פנויים בשוק אפשרות שכבר היה מתבצע זעזוע בעמדה זו ואחרי ההפסד אתמול אותם קולות לבצע שינוי בקבוצה שיצילו את העונה רק גוברים. זה לא סוד שבסכנין רצו עוד בפתיחת העונה לראות את מרקו בלבול עומד על הקווים ואם יצליחו לשחרר את המאמן מהנבחרת לא מן הנמנע שהוא יגיע לסכנין, מה שלא הסתדר עד כה על אף ניסיונות רבים מצד הקבוצה.

השחקנים חזרו אתמול הביתה מאוכזבים וחלקם לא מעכלים מה קורה לקבוצה העונה: "שיחקנו טוב נגד באר שבע אבל לא הולך לנו, המצב לא טוב ואנחנו מאוכזבים מאד".

שמש מול אוחיון

עידן שמש חזר אתמול להבקיע, החלוץ שסבל מפציעה מתחילת העונה היה חסר מאד לקבוצה כשאתמול הוא נתן מחצית טובה ואף כבש שער אחרי בישול נהדר של פיראס מוגרבי. שמש הוחלף בתום המחצית הראשונה בעקבות מתיחה שחש וסכנין לא הצליחה לשמור על היתרון שהעניק לה. מי שעוד נצפה תופס את רגלו והבלם עלאא אבו סאלח כבר היה מוכן להחליפו הוא סארי פלאח, אך בעוד אבו סאלח עומד להיכנס, הוא סימן לספסל שיכול להמשיך והשלים משחק מלא.

החלוץ עידן שמש אמר לאיללה ספורט: "פתחנו את המשחק טוב הרגשנו שאפשר לנצח האמנו בעצמנו. קיבלנו את הגול הראשון ממצב נייח ומשם כבר זה היה מזל גדול של באר שבע אם אנחנו יוצאים מאוכזבים מהמשחק נגד באר שבע זה אומר הכל, מקווה שנביא את היכולת מהמחצית הראשונה למשחקים הבאים".

בצד המנצח. ראדי

צילום: עובאדה אכתילאת

מאמנה של סכנין, פליקס נעים דיבר בסיום על הטעויות של שחקניו: "על טעויות משלמים. אנחנו יכולים לעבוד על הכל באימונים אבל להיות שם במקום השחקן שטועה אני לא יכול. כנראה שהשחקן לא ממושמע טקטית וזה מה שקורה".

לשאלתנו לגבי הפציעות המרובות והכושר הגופני הלקוי שבלטו היטב אצל שחקניו במחצית השניה: "אני לא חושב שהשחקנים סובלים מכושר לקוי, לגבי פציעות השחקנים מקבלים מכות תוך כדי משחק".

לגבי העתיד הוסיף המאמן: "נמשיך לעבוד ולבוא מחויבים לכל משחק. נלמד את עכו ונתכונן אליהם בהתאם. התרחקנו מהחלק העליון וכל מה שאני רואה עכשיו זה איך אנחנו מתרחקים מהקבוצות שמאחורינו".

#בניסכנין #עידןשמש

כתבות נוספות