שער בכורה לעאיד חבשי בניצחון בני יהודה על מכבי נתניה

עאיד חבשי כבש את שער הבכורה שלו בליגת העל בניצחון קבוצתו 2-1 על מכבי נתניה.

בלם בני יהודה רשם אמש(שבת) את אחד הערבים המרגשים שלו בקריירת הכדורגל כאשר כבש את שער הבכורה שלו בליגה הבכירה. אמש יצאה קבוצתו למפגש מול קבוצתו המצוינת של דראפיץ' מכבי נתניה כשהיא רצתה להמשיך את המומנטום החיובי מהניצחון הגדול בשבוע שעבר על בני סכנין ויותר מכך ידעה שעליה לאסוף את שלוש הנקודות מהמשחק הזה בכדי להיצמד למכבי נתניה שכעת מחזיקה במספר נקודות זהה לקבוצתו של אבוקסיס.

המשחק נפתח עם הזדמנות טובה בפתיחת המחצית הראשונה כאשר צ'יבוטה היה יכול לעלות ליתרון ראשון אך לא הצליח ודקות לאחר מכן ניסיון נוסף שלו הוביל לכדור קרן שהגיע ישירות לראשו של עאיד חבשי שניצל יציאה לא טובה של עמוס, הכניס את הכדור פנימה וכבש שערו הראשון בליגת העל.

חבשי (מימין) וחבריו לקבוצה

במחצית השנייה הצליח דיא סבע להעלות את מאזן השערים שלו ל-12 כשכבש את שער השוויון, אך חניכיו של אבוקסיס הצליחו להפוך את התוצאה בדקה ה-86' משער של ואלסקיס. כל המחמאות מגיעות לבני יהודה ולבלם עאיד חבשי שמצליח ממשחק למשחק לשמור על יכולת טובה ואין ספק שעל הופעות כאלה חלם חבשי כשהושאל לקבוצתו החדשה בליגת העל העונה.

עאיד חבשי אמר ליאללה ספורט לאחר המשחק: "אין מאושר ממני לכבוש שער בכורה בליגת העל אחרי תקופה קשה מאוד, שעברתי שנה שעברה ובמהלכה גם נפצעתי פעמים וכמעט ולא שיחקתי. המשכתי לעבוד חזק ותמיד האמנתי בעצמי"

על השינוי והשיפור שעברה קבוצתו: "אנחנו למעלה חזק, יש לנו קבוצה טובה שעוד נעשה חיים קשיים להרבה קבוצות. גם שלא הלך לנו יוסי נתן לנו ביטחון".

#בנייהודה #עאידחבשי

כתבות נוספות