סכנין מתכוננת לבאר שבע: גנטוס חוזר להרכב, שמש צפוי לפתוח בחוד ההתקפה

בני סכנין תארח את הפועל באר שבע הערב באצטדיון עכו: גנטוס ישוב להרכב הפותח בהגנה במערך שלושה בלמים, שמש בהתקפה.

קבוצתו של פליקס נעים תארח הערב (20:15) את האלופה למפגש מסקרן באצטדיון עכו. שחקני סכנין מגיעים להתמודדות הזו לאחר שבוע לא פשוט שעברו ותסכול רב מהתבוסה לבני יהודה קבוצתם של מאמנם לשעבר יוסי אבוקסיס. כזכור, בהרכב הקבוצה בשבוע שעבר בוצעו מספר שינויים קריטיים כאשר איהאב שאמי קיבל את הקרדיט בעמדת המגן השמאלי ואילו בחלק ההתקפי פתח הברזילאי גאוצ'ו.

הערב על פי האימון המסכם שערכה הקבוצה אמש מסתמן שפליקס נעים מתכנן לחזור למערך השלושה בלמים כאשר מי שצפוי לשוב להרכב הפותח הוא הבלם מארון גנטוס לצד אברהם פאס וסארי פאלח. לעמדת המגן השמאלי צפוי לשוב וונדרסון ובקישור חלאילה לצד איהאב גנאים כאשר תמבי סגס ירצה עונש הרחקה(צבירת צהובים).

יצליחו להפתיע הערב? שחקני סכנין

צילום: מועדון כדורגל בני סכנין

בחלק הקדמי מי שצפוי לחזור לקבל את הקרדיט בחוד הוא עידן שמש שהתאושש לאחרונה מפציעה ואת חוליית ההתקפה ישלימו פיראס מוגרבי ושלומי אזולאי. שחקנים בקבוצה אמרו: "אנחנו דרוכים לקראת המשחק, מרגישים אווירה כמו שהייתה במשחק מול מכבי ת"א ונבוא כדי לתת הכל על המגרש. חייבים לשנות את מצב הקבוצה שנוצר לאחרונה".

עוזר המאמן איימן חלאילה אמר לקראת המשחק: "הקבוצה עברה טלטלה מתחילת העונה כשהתחלפו מאמן וצוות מקצועי וכל אחד יש לו את השקפת העולם שלו והשיטות שלו. לא קל למאמן לעשות שינוי בטווח כל כך קצר. מתחילת השנה לא שיחקנו עם אותו הרכב למשך שני משחקים רצופים, חסר לנו פליימייקר ובינואר זה עדיפות ראשונה כדי להרים את המועדון קדימה. הערב? אן נבוא בידיעה שהם יותר טובים מאיתנו אז נקבל בראש, אנחנו צריכים לבוא עם הרבה מוטיבציה. קורא לקהל להיות לצידנו גם ברגעים הלא טובים והקשים".

צפו בדברים המלאים שאמר איימן חלאילה לקראת המשחק

צילום: מועדון בני סכנין

בצד הפועל באר שבע, בשורות שאולי "משמחות" את קבוצתו של נעים הן שאחד השחקנים המשמעותיים של האורחת טוני נוואקמה לא צפוי לקחת חלק במשחק בעקבות פציעה. מהראן ראדי והבלם לואי טאהא צפויים להיכלל בסגל הפותח.

#בניסכנין #הפועלבארשבע

כתבות נוספות