בני סכנין הוליכה במחצית על האלופה אך נכנעה לה בסיום

בני סכנין סיימה הערב עוד משחק בלי ניצחון. הפסד שני רצוף והפעם היא נכנעה לאלופה הפועל באר שבע 3-1. סכנין עוד הובילה במחצית הראשונה משער של עידן שמש.

המשחק נפתח בצורה טובה על ידי סכנין, וכבר בדקה ה-14' פרץ פיראס מוגרבי מצד ימין ושלח כדור רוחב מצוין שהגיע לעידן שמש שפתח לראשונה בהרכב אחרי שהיה פצוע תקופה וכבש את השער הראשון. בדקה ה-36', האלופה ניסתה לחזור למשחק, אולם גיא מלמד שהכניס כדור לניב זריהן אבל קנדיל הקדים אותו ולקח את הכדור.

שחקני שתי הקבוצות לפני פתיחת המשחק

באר שבע פתחה טוב את המחצית השנייה, ובדקה ה-50' הדף מחמוד קנדיל כדור נפלא של מיגל ויטור והציל שער בטוח.

באר שבע לא וויתרה ובדקה ה 53 כדור קרן נפלא של מהראן ראדי מצא את מתן אחיון והאחרון נגח את שער השיוויון.

בדקה ה-65' הגיעה הגבהה מצוינת של וונדרסון שמצאה את הראש של שלומי אזולאי שנגח מצוין, אבל הכדור פגע בקורה.

שער מוקדם שלו לא עזר לסכנין. שמש

בדקה 82 הפועל באר שבע עלתה ליתרון אחרי טעות של חאלד חלאילה שמסר אחורה, בן שהר השתלט על הכדור ושלח בקלות כדור לרשת 2-1. זה לא נגמר כאן ובדקה ה-86' ביסס מאור מליקסון את היתרון של האלופה וקבע את תוצאות המשחק 3-1. הניצחון הזה שולח את הפועל באר שבע למקום הראשון עם פער של שתי נקודות מעל הפועל חיפה, ומשאיר את סכנין במקום התשיעי עם סיום הסיבוב הראשון כשבמאזנה 15 נקודות.

מאמנה של סכנין, פליקס נעים דיבר בסיום על הטעויות של שחקניו: "על טעויות משלמים. אנחנו יכולים לעבוד על הכל באימונים אבל להיות שם במקום השחקן שטועה אני לא יכול. כנראה שהשחקן לא ממושמע טקטית וזה מה שקורה".

לשאלתנו לגבי הפציעות המרובות והכושר הגופני הלקוי שבלטו היטב אצל שחקניו במחצית השניה: "אני לא חושב שהשחקנים סובלים מכושר לקוי, לגבי פציעות השחקנים מקבלים מכות תוך כדי משחק".

לגבי העתיד הוסיף המאמן: "נמשיך לעבוד ולבוא מחויבים לכל משחק. נלמד את עכו ונתכונן אליהם בהתאם. התרחקנו מהחלק העליון וכל מה שאני רואה עכשיו זה איך אנחנו מתרחקים מהקבוצות שמאחורינו".


כתבות נוספות