אסעד עמאשה קרוב לחזק את מוליכת טבלת ליגה ב' צפון א' הפועל כאוכב

אסעד עמאשה בדרך להפועל כאוכב מוליכת טבלת ליגה ב' צפון א'.

החלוץ אישר לאתר יאללה ספורט שהוא סיכם את תנאיו בכאוכב וצפוי לערוך היום את אימון הבכורה, במידה וכל הדברים יסתדרו הוא צפוי גם לחתום כבר בסוף היום. יש לציין כי מי שעוד פנתה להנהלת ממב"ע בנוגע אל החלוץ היא צעירי כפר כנא מאותו המחוז, אך מסתמן שהוא ילך בסופו של דבר לכאוכב כמתוכנן.

החלוץ הנפלא יליד הכפר בוקעאתא שבצפון רמת הגולן, זכה בעבר באליפות היסטורית של ליגת העל עם עירוני קרית שמונה שאיתה זכה גם בגביע הטוטו. אסעד סיים בשלוש מתוך ארבע העונות שלו בליגה ג׳ כמלך השערים של העונה. בעונה הנוכחית אסעד כבש 6 שערים בליגה ועוד 4 בגביע המדינה על אף שנפצע ונעדר מכמה משחקים.

עמאשה(משמאל) יחד עם אבו ריא שחקן כאוכב. קרובים לשתף פעולה

עמאשה מסר לאתר יאללה ספורט: ״אני מרגיש מצוין להצטרף לקבוצה כמו כאוכב שהיא מצוינת ומורכבת משחקנים מקצוענים ומצוות מקצועי מעולה. הם תמיד רצו אותי בכאוכב ואני שמח להיות חלק מהקבוצה ולעזור לה לעלות לליגה א׳. אני מאמין בעצמי וביכולת שלי לעזור לקבוצה ולהבקיע שערים ולא משנה אם אעלה מהספסל או אפתח בהרכב״.

על העזיבה שלו את קבוצת הבית בני ממב״ע עמאשה הוסיף: ״אף פעם לא רציתי לעזוב את ממב״ע וזו הייתה החלטה קשה מבחינתי אבל אני צריך לנצל את ההזדמנות שלי ולקחת אתגר חדש על מנת להמשיך להתקדם״.

#בניממבעגולן #הפועלכאוכב

כתבות נוספות