ליגה ב' צפון: זלפה לא עוצרת. ניצחונות לכפר מנדא וסנדלה גלבוע

משחקי יום שבת של המחזור ה- 12 בליגה ב' צפון המשיכו לספק עניין ודרמות: זלפה רשמה עוד ניצחון 1-0 על ריינה. אירוע חריג בו השופט שרק לפנדל ואחר כך חזר בו במשחק של כפר מנדא ומג'דל כרום. מהפך גדול לסנדלה גלבוע.

מכבי בני ריינה 1-0 הפועל בני זלפה

מוליכת ליגה ב' צפון ב' הפועל בני זלפה יצאה היום אחר הצהריים למשחק חוץ נגד בני ריינה שארחה אותה במגרש בקרית אתא. קרוב ל-300 אוהדי זלפה ליוו את הקבוצה לקרית אתא וחזרו שמחים הביתה לאחר שקבוצתם רשמה ניצחון נוסף בדרך להשגת המטרה.

משחק צמוד היום בקרית אתא

המחצית הראשונה הייתה שקולה ומעט ההזדמנויות ששתי הקבוצות יצרו לא נוצלו לכיבוש שערים. זלפה הבינה שאם לא תשפר את משחקה במחצית השנייה היא יכולה לאבד נקודות מאוד חשובות ופתחה את המחצית השנייה בצורה שונה מהראשונה ותקפה עם יותר שחקנים ובקצב גבוה מהמחצית הראשונה, והתוצאות לא איחרו לבוא כאשר בדקה ה 52' הכדור נפל לרגליו של מיזר זועבי לאחר אי הבנה בין שחקני ההגנה של ריינה לשוערם, שניסה להרחיק את הכדור ברגלו אך פספס אותו. זועבי לא התבלבל ניצל את המתנה שקיבל ושלח את הכדור לרשת של ריינה וקבע 1-0 לאורחת.

זלפה המשיכה לשלוט בעניינים אבל לא הצליחה להכפיל את היתרון ושער נוסף של מיזר זועבי בדקה ה 60' נפסל על ידי השופט בטענת נבדל. בעשרים הדקות האחרונות שחקני בני ריינה נטלו את השליטה במגרש ויצרו כמה הזדמנויות שלא נוצלו. שופט המשחק הוסיף שש דקות של תוספת זמן שברובם הזיקו שחקני זלפה בכדור בשביל לשמור על התוצאה והצליחו בזה. 1-0 קטן גדול לזלפה שממשיכה במסע הנפלא שלה בו תיאבק על העלייה לליגה א'.

איחוד בני כפר קרע 4-3 הפועל סנדלה גלבוע

מהפך שלא רואים בכל יום התרחש במשחק הזה. כפר קרע כבר הוליכה בבטחה עם שני שערים של מחמד קבהא ובוטרוס עתמה אבל סנדלה גלבוע לא התייאשה וענתה עם ארבעה שערים אותם כבשו עומרי אלמקייס, נסים זבן, כרם עבדאללה וחמזה זועבי. עומר מורה צימק לכפר קרע, 4-3 בסיומו של משחק מהנה.

שחקני סנדלה גלבוע

צילום: ודיע ג'בארין

אחווה כפר מנדא 1-2 איחוד בני מג'דל כרום

האירוע שהתרחש בדקה ה 94' של המשחק מאפיל על שאר האירועים במשחק כדורגל טוב. בדקה זו כשהתוצאה היא 2-1 למקומיים פוסק שופט המשחק וואסים אבו שקארה על בעיטת עונשים מ 11 מטר לזכות מג'דל כרום. לאחר דקות ארוכות של התייעצויות עם הקוון פארס כריים מחליט אבו שקארה לבטל את הפסיקה מה שמרתיח את מי שנמצא על הספסל של האורחת ובצעד נדיר מבקש מנהל מג'דל כרום משחקניו לרדת מכר הדשא. מה שנותר לשופט המשחק לעשות הוא לשרוק לסיום. צוות השופטים ירדו לחדרי ההלבשה בליווי שוטרים.

עוד לפני האירוע מבחינת מהלכי המשחק מג'דל כרום עלתה ליתרון 1-0 בדקה ה23' מרגלי אחמד כנעאן אבל כפר מנדא הצליחה להפוך את התוצאה משערים של אדהם שבלי בפנדל (76) ואחמד חג'יר שניצל ערבובייה ברחבת מג'דלכרום בדקה ה 92' ושלח את הכדור לרשת העליונה וקבע את תוצאת המשחק 2-1 למארחת

המשחק בין בני ערערה עארה ורמות מנשה יתקיים ביום שלישי הקרוב בשעה 14:00 לאחר שנדחה בעקבות הפגנות.


כתבות נוספות