תיקו נוסף להפועל שפרעם בעשרה שחקנים בחוץ מול מגדל העמק

תיקו שלישי ברציפות להפועל שפרעם, הקבוצה נותרה בעשרה שחקנים החל מהדקה ה-40'. פיראס קורתאם כבש לזכות שפרעם וריגש עם הקדשת השער לאביו לזכר שנה למותו. 


היום הסתפקה קבוצתו של אבו רקייק בנקודה אחרי תיקו (1-1) נגד הפועל מגדל העמק במשחק במסגרת המחזור ה 12 בליגה א' צפון שהתקים בשעה 13:00 במגרש העירוני מגדל העמק.  שפרעם הגיעה למשחק במטרה אחת לקחת שלוש נקודות, והאמת היא שמתחילת המשחק ראינו שחניכו של אבו רקייק שלטו במרכז המגרש והניעו את הכדור בצורה נהדרת ולא נתנו הרבה חופש פעולה לשחקני מגדל העמק. 


בדקה ה-32' הגיעה ההזדמנות ראשונה להפועל שפרעם. נמיר אגא קיבל כדור נהדר שעבר את הבלמים ומצא את עצמו מול השוער והוא בעט את הכדור באומללות והשוער של מגדל העמק שוקי ביראני היה במקום. 

 

אבו רקייק עלה עם מערך מפתיע כאשר שיחק היום במערך של שלושה בלמים: סאמח סרחאן , איהאב עואקיז ומהנא חואלד , המערך הזה איפשר כל הזמן למגינים מוחמד יוספין ונמיר אגא לתקוף . בדקה ה 40 נרשמה תקרית בין מוחמד יוספין לבין נמיר אגא והשופט עידן סגל שלף כרטיס אדום למגן שפרעם שנותרה בעשרה שחקנים. המחצית הראשונה 0-0. 
 

במחצית השניה התחילה שפרעם לתקוף את השער של מגדל העמק וכדור קרן שהרים עבד מורגאן הגיע לתאמר באשא שבנגיעה עבר הכדור ליד המשקוף וכמעט שער לשפרעם . הלחץ של שפרעם נמשך ובדקה ה 56 הגיע כדור לפיראס קורטאם שבעט את הכדור והעלה את שפרעם ל 1-0 . מיד אחרי כיבוש השער ניגש השחקן לכיוון קהל וריגש את כל צופי המשחק כשהוריד את חולצתו והיה לבוש בחולצה נוספת עם התמונה של אביו שהלך לעולמו מדום לב והיום עברה שנה למותו. 

 פיראס קורטאם ותאמר אטרש בסיום


שפרעם לא נחה ובעשרה שחקנים הייתה יכולה להגדיל את התוצאה, פריצה מצד שמאל של תאמר אטרש שהיה מאד פעיל, עבר את שחקני מגדל העמק והוציא כדור החוצה לעבד מורגאן שבעא אולם בלם מגדל העמק הרחיק מהקו. בדקה ה-75' הגיע שער השוויון, קרן של מגדל העמק והרמה מצוינת שהגיעה לראשו של אביב כהן שנגח פנימה וקבע את תוצאת הסיום.

 

עבור שחקן הפועל שפרעם פיראס קורטאם שכבש את השער לשפרעם זהו כאמור יום מאוד עצוב ולפני שעלה על כר הדשא הוא סיפר לנו: "שנה בדיוק עברה לאחר פטירתו של אבא שלי ואני הולך לכבוש היום ולהקדיש את השער לזכרו". הבטיח וקיים.

 שער חשוב לזכרו של אביו. קורטאם

 

מאמנה של שפרעם אבו רקייק היה מרוצה מהתוצאה ומאמין שהעתיד יהיה יותר טוב: "אני מרוצה מהנקודה שהשגנו. שיחקנו 50 דקות בעשרה שחקנים ואלמלא ההרחקה היינו מנצחים במשחק. אני מרוצה מאוד מהשחקנים שעשו עבודה נפלאה. אנחנו לפחות לא מפסידים ומאמין שננצח בהמשך".

 

על הופעתו של תאמר אטרש הוסיף המאמן: "היתה לתאמר הופעה מצויינת והוא היה פעיל מאוד. הוא משחק טוב עם הגב לשער ויש לו פוטנציאל גדול. שיתוף הפעולה שלו עם עבד מורג'אן היה מצויין".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload