באקה אל גרבייה רשמה הפסד ביתי לעירוני טבריה

הפועל באקה אל גרבייה נכנעה 2-0 לעירוני טבריה במגרשה הביתי. חוסני אבו מוך:"הקבוצה משחקת מחצית אחת ובשנייה נעלמת, נצרף עוד שחקנים".

הפועל באקה אירחה במסגרת המחזור ה 12 בליגה א' צפון את עירוני טבריה מהצמרת וקיוותה להשיג לפחות נקודה במשחק הזה למרות הסגל הצעיר שעומד לרשותו של המאמן. קרוב ל- 500 צופים ראו מחצית ראשונה בשליטה של המארחת שיזמה וניסתה להגיע לשערה של טבריה, יצרה כמה הזדמנויות אבל לא הצליחה לכבוש והמחצית הראשונה הסתיימה בתיקו מאופס.

שחקני הקבוצות לפני שריקת הפתיחה

צילום: הדף הרשמי הפועל באקה

עם פתיחתה של המחצית השנייה באקה נעלמה מהמגרש וטבריה השתלטה על העניינים. שלוש דקות בלבד מפתיחת המחצית השנייה כדור חופשי שנפסק לזכות טבריה באמצע המגרש הוגבה על ידי עידן וייצמן לכיוון הרחבה של אסיל עוויסאת שוערה של באקה, נחת לרגליו של כפיר בן דוד ששולח את הכדור לרשת. השופט אישר את השער למרות טענות של אנשי באקה על כך שבוצעה עבירה על השוער אסיל עוויסאת במהלך שהביא לשער.

שתי הזדמנויות נרשמו בהמשך לבאקה אך לא נוצלו וטבריה המשיכה לשלוט בנעשה במגרש מה שהביא את מאמן המארחת רונן וינשטיין לחזק את משחק ההתקפה של קבוצתו בשביל להשיג לפחות את שער השוויון ולשם כך שלח למגרש את שחקני ההתקפה קותיבה שאיב, חסיב אבו רוקון וסארי חאג' יחיא.

לא שחזרו את הניצחון האחרון. שחקני באקה

צילום: נזיה סולאן

באקה ניסתה להשוות והגבירה את ההתקפות שלה אך ללא תועלת, ובדקה ה 82' קיבלנו עוד הוכחה לאמרה "מי שלא כובש סופג" כאשר כפיר בן דוד השלים צמד לאחר התקפה מתפרצת שהגיעה דווקא אחרי הזדמנות מצוינת לבאקה להשוות כאשר כדור רוחב מצויין של מוואסי לא נוצל על ידי חלוצי באקה. השער השני של בן דוד קבע את תוצאת הסיום של המשחק.

יש לציין שלאחר השער השני שספגה באקה אוהדי הקבוצה נטשו את היציעים כאות מחאה. בסך הכל זה היה משחק שבאקה הייתה צריכה לכבוש במחצית הראשונה שלו אך לא הצליחה בזאת ורואים בבירור שחוסר הניסיון משפיע מאוד על הקבוצה שתחפש את הנקודות במשחקים מול יריבות פחות קשות מעירוני טבריה.

נטשו את היציעים אחרי השער השני

צילום: הדף הרשמי הפועל באקה

יו"ר הקבוצה חוסני אבו מוך סיכם את המשחק והתייחס לעתידה של הקבוצה: "מחצית ראשונה מצוינת שלנו אבל כמו ברוב המשחקים שאנחנו נותנים מחצית טובה אך לא מצליחים לכבוש ספגנו במחצית השנייה והפסדנו. הקבוצה משחקת מחצית אחת ובשנייה נעלמת וזו כנראה התוצאה של חוסר הניסיון והסגל הצעיר. אנחנו מחפשים להתחזק בארבעה שחקנים ואני מקווה שנצליח לעשות זאת כמה שיותר מהר"

#הפועלבאקהאלגארבייה

כתבות נוספות