ממב"ע הגולן חילצה נקודה כשהשיגה תיקו מול מעלות בתוספת הזמן

לאחר מספר תוצאות מאכזבות במחזורים האחרונים הצליחה קבוצתו של וג'די אלקיש להשיג נקודה במשחק החוץ מול סקציה מעלות תרשיחא. המארחת הובילה 2-0 במחצית, ממב"ע הצליחה לצמק ולהשוות בתוספת הזמן. 

 

ממב״ע הגיעה למעלות אחרי שני הפסדים מאכזבים שרצתה מאוד לשכוח. המחצית הראשונה הייתה גרועה מבחינתה של ממב״ע שלא הצליחה לסכן את השער. לעומת זאת מעלות נראתה הרבה יותר טוב, שיחקה ברוגע והצליחה לאיים פעמיים על השער של האורחים.
בדקה ה-32׳ פואד חיר אלדין העלה את המארחים ליתרון מבעיטה אדירה מחוץ לרחבה. הקבוצה הביתית המשיכה להיראות טוב והצליחה להכפיל את היתרון בדקה ה-43׳ מראשו של יורי קורדנצקי. 2-0 בתום מחצית בינונית במעלות.

 שחקני שתי הקבוצות בעליה למגרש

 

ממב״ע עלתה למחצית השנייה כשהיא יודעת שהיא צריכה להילחם בשביל לחזור למשחק ולהציל את עצמה מהפסד שלישי רצוף. האדומים פתחו טוב את החצי השני והצליחו לאיים על שער היריבה בשונה מהמחצית הראשונה ובדקה ה-66׳ הצליח אסעד עמאשה לצמק ל 2-1 מהנקודה הלבנה.
 

ממב״ע המשיכה ללחוץ על השער של מעלות גם בדקות שלאחר השער המצמק. הרגע הגדול של בני הגולן הגיע בדקה ה-92׳ כאשר הקשר איהם זהוה הצליח לנגוח לרשת ולהשוות ל 2-2. תיקו ונקודה חשובה מאוד לממב״ע בסיומו של משחק דרמטי ומותח.

 נלחמו עד הסוף. שחקני ממב"ע

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload