מהראן ראדי: "אליפות שישית? הדבר האחרון שאני חושב עליו, רוצה לנצח כל משחק"

הפועל באר שבע סיימה את משחקי הליגה האירופית בהפסד 2-0 לויקטוריה פלזן. ראדי מסכם את סדרת המשחקים: "מאכזב אבל לא כישלון. אליפות שישית? הדבר האחרון שאני נחושב עליו, בכל אימון ומשחק רוצה לנצח וזה ההישג".

הפועל באר שבע סיימה את משחקיה במסגרת הליגה האירופית כשהפסידה אמש(חמישי) בתוצאה 2-0 באצטדיון טרנר לויקטוריה פלזן הצ'כית שעלתה על חשבונה של האלופה הישראלית למקום הראשון של הבית בעוד הפועל באר שבע בעצמה סיימה במקום האחרון. מהראן ראדי יחד עם צמד הבלמים לואי טאהא וחאתם עבד אלחמיד פתחו בהרכב קבוצתו של בכר הערב ולקחו חלק במשימה לסיים את הקמפיין בטעם טוב שלא צלחה.

מהשחקנים המשמעותיים בסגל באר שבע. ראדי

צילום: מועדון כדורגל הפועל באר שבע

המאמן ברק בכר התייחס בסיום המשחק ואמר: "היריבה הייתה יעילה יותר, טובה יותר, מדובר בקבוצה ברמה של ליגת האלופות. מאכזב, לא רצינו להפסיד אבל הפנים קדימה לליגה".

מהראן ראדי התייחס בסיום המשחק ראשית לסיכום הקמפיין האירופי של הקבוצה: "מאכזב אבל לא כישלון, היו לנו בסך הכל משחקים שיכולנו לעשות תוצאות טובות אבל נפלנו בדברים הקטנים. אנחנו נלמד מזה ונקווה שהשנים הבאות יהיו יותר יפות".

על חוזהו בשורות האלופה שמסתיים בתום העונה וטרם חודש: "יש עוד הרבה זמן, את החוזה הבא שלי אני עושה רק במגרש וככה נהגתי במשך כל הקריירה שלי, זה לא הזמן אפילו לדון בזה".

מהראן ראדי באחד ממשחקי הקמפיין

צילום: מועדון כדורגל הפועל באר שבע

על האפשרות שירשום אליפות שישית רצופה: "זה הדבר האחרון שאני חושב עליו כרגע, אני חושב כל כל אימון ומשחק רוצה לנצח. אנשים שמעריכים ומכירים אותי רוצים שאקח את זה אבל זה מרתון ויש עוד הרבה משחקים לעבור עד אז".

האווירה בקבוצה והאופי שמוכיחה על המגרש: "זה הד.נ.א של הקבוצה, באים לכל משחק לא משנה אם מדובר בגביע הטוטו, אירופה או ליגה פשוט באים ונותנים את המאה אחוז. מנסים תמיד לעשות את המקסימום ולנצח בעיקר בשנתיים האחרונות".

#מהראןראדי

כתבות נוספות