ליגה ב' צפון: תיקו מאכזב לצעירי כפר כנא. בני כאבול ניצחה את טמרה

מחזור 12 בליגה ב' צפון: צעירי כפר כנא אכזבה מול אחי עכו מתחתית הטבלה. עואודה: "אם לא נהיה במקום שרצינו בסוף הסיבוב, נשחרר שחקני חיזוק". בני כאבול צימקה את הפער מכאוכב.

אחי עכו 0-0 צעירי כפר כנא

במסגרת המחזור ה-12 בליגה, יצאה צעירי כפר כנא הניצבת במקום השלישי בטבלה למשחק חוץ קשה נגד אחי עכו באצטדיון טוטו עכו. בכפר כנר ידעו שהמצב לא סובל עוד איבוד נקודות והם צריכים להילחם על מנת לשוב למסלול הניצחונות ולצמצם את הפער מהמוליכה כאוכב.

כבר מדקות הפתיחה היה ברור שעכו באה למשחק בשביל להסתגר ולנסות לעקוץ במתפרצות ולנצל את החורים בהגנה של כפר כנא שהגיעה כפייבוריטית ברורה למשחק. האורחים שלטו במשחק אך לא הצליחו לכבוש וככל שהדקות עברו, הלחץ של השחקנים וההנהלה הלך והתעצם. הדבר בא לידי ביטוי כאשר סולטאן זועבי, שחקן צעירי כפר כנא, התעמת מילולית עם אחד מחברי ההנהלה של הקבוצה.

שחקני עכו שומרים על שערם מול התקפת כפר כנא

במחצית השנייה שום דבר לא השתנה וכפר כנא נראתה חסרת אונים מול ההגנה של אחי עכו שסיפקה את אחד המשחקים הטובים ביותר שלה העונה. בעשר הדקות האחרונות של המשחק אחי עכו הגיעה לשלושה מצבים מסוכנים שהיו יכולים לגמור את המשחק, אבל הסיומת החלשה והעייפות של שחקניה הותירו את התוצאה על קנה. תיקו אפס מאכזב מאוד של כפר כנא שגרם לה להפסיד את המקום השלישי לטובת בני כאבול שגברה על צעירי טמרה.

בעקבות התיקו המאכזב הוציאה הנהלת הקבוצה הודעה לקהל אוהדיה דרך דף הפייסבוק של המנהל מאג'ד עוואודה: "הקבוצה עוברת זמנים קשים כאשר בשלושת המשחקים האחרונים הקבוצה איבדה שבע נקודות חשובות במאבקי העליה וכל זה שלושה מחזורים לסיום הסיבוב הראשון. הקבוצה משחקת טוב בכל שלושת המשחקים האחרונים אך חוסר מזל והרבה החמצות מונעים ממנה לנצח. אנחנו מאמינים בצוות המקצועי ובשחקנים ומאמינים שביכולתנו להיצמד לצמרת הטבלה כשאחד משלושת המשחקים שנותרו יהיה מול המוליכה ואם ננצח בו נהיה קרובים אליה".

עוואודה דיבר בשם ההנהלה גם על מצב בו הקבוצה לא תצליח לחזור למסלול הניצחונות ולהתקרב למוליכה: "אנחנו מאמינים שנחזור בקרוב למאבק העליה. אבל אם זה לא יקרה בסופו של דבר והעניינים לא ילכו כמו שאנחנו רוצים ונראה שאם סיום הסיבוב הראשון אנחנו לא במקום שאנחנו רוצים להיות בו, אנחנו נשחרר כמה שיותר שחקני חיזוק שהבאנו ונתן את הבמה לשחקני נוער של הקבוצה בכדי שיצברו דקות משחק וניסיון".

עירוני בני כאבול 0-1 מ.כ. צעירי טמרה עירוני כאבול הגיעה למשחק במטרה ברורה להשיג את שלוש הנקודות ולצמק את הפער מהמוליכה כאוכב. מולה התיצבה מ.כ. טמרה מאמצע הטבלה. שתי הקבוצות פתחו את המחצית הראשונה בצורה טובה אך לא הצליחו למצוא את הרשת והמחצית נגמרה בתוצאה 0-0.

שחקני בני כאבול וטמרה במהלך המשחק

שחקני כאבול הבינו שהם צריכים להשקיע יותר במחצית השניה וכך היה. השחקנים של כאבול נתנו מחצית מוצינת כשלחצו את טמרה מתחילתה עד שהשיגו את השער מראשו של השחקן פאדי זיאדה לאחר בישול יפה של השחקן הצעיר עלי עותמן. במחצית השנייה כאבול נראתה אחרת, קבוצה שיכולה לדרוס כל יריבה והניצחון וההתקרבות לכאוכב נותנים לקבוצה הרבה ביטחון לקרת המשך הליגה.

במשחקים נוספים שנערכו היום בליגה ב' צפון בשני המחוזות השיגה הפועל בני פרדיס ניצחון חוץ בדליה על הפועל המקומית בתוצאה 2-1. מכבי אכסאל הפסידה 2-1 בביתה למכבי נוג'ידאת.

הפועל בועיינה גברה על הפועל כפר סמיע 2-0 משערים של עומר סבע ומידן שטיינברג. מכבי שפרעם רשמה ניצחון חוץ מול בני נחף בתוצאה 1-0 משערו של חוסין בושנאק.


כתבות נוספות