בלאל סבע כבש צמד שהביא שלוש נקודות חשובות לאחווה עראבה

בלאל סבע שהגיע לאחרונה לקבוצה מהפועל שפרעם, מתחיל לפרוע שטרות כשכבש צמד בניצחון החוץ על בית"ר נהריה.

במסגרת המחזור ה-12 בליגה ב׳ צפון א׳, התארחה אחווה עראבה אצל בית״ר נהריה במשחק שנערך במעלות. המחצית הראשונה נפתחה מצוין מבחינתה של עראבה וכבר בדקה ה-5׳ בלאל סבע העלה את האורחים ליתרון. לאחר השער עראבה חזרה אחורה וניסתה לשמור על השער אבל זה עלה לה ביוקר בדקה ה-20׳ כאשר דין כהן הצליח להשוות לבית״ר נהריה.

פורע שטרות. בלאל סבע

המחצית השנייה הייתה בשליטה מוחלטת של עראבה שהניעה את הכדור בצורה מצוינת והגיעה להמון מצבים ללא ניצול. לקהל שהגיע מעראבה היה שווה לחכות עד לדקה ה-89׳ כששופטת המשחק שרקה לכדור עונשין לזכותה של עראבה, בלאל סבע המצוין ניגש לכדור וקבע את תוצאת הסיום 1-2 חשוב מאוד לחבורה של המאמן אחמד סבע.

השחקנים במהלך המשחק

בלאל סבע, המצטיין במשחק מסר ליאללה ספורט: ״אני מאוד שמח שחזרתי לכבוש אחרי תקופה ארוכה ושמח מאוד על הניצחון שלנו. האווירה בקבוצה מצוינת ואני מאוד שמח כאן במיוחד שכל האנשים במועדון ומסביב לו עובדים למען הקבוצה. אנחנו משחקים מצוין ומניעים את הכדור וכולם רואים את זה. אני הייתי חולה לפני המשחק ולמרות זאת התאמנתי כרגיל והשקעתי, המאמן שלח לי הודעה לפני המשחק ואמר לי אתה תקח את המשחק הזה ותסחב את הקבוצה על הכתפיים שלך״.

היה שווה להם לנסוע למגרש במעלות. אוהדי עראבה


כתבות נוספות