אחי איבדה נקודות יקרות כשסיימה בתיקו מול הפועל פתח תקוה במגרשה הביתי

איבוד נקודות ביתי לחניכיו של אדהם האדיה ששיחקו מהדקה ה-64' בעשרה שחקנים לאחר הרחקת שעבאן. אמג'ד סולימאן העלה ראשון את אחי ליתרון, ירין חסן איזן למארחת. 

 

אחי נצרת אירחה את הפועל פ"ת  למשחק ביתי במסגרת המחזור השלושה עשר בליגה הלאומית באצטדיון בעילוט, בתקווה לנצח ולחזור למקום השני בטבלה . המשחק נפתח מצויין עבור אחי וכבר אחרי שש דקות הקפטן אמגד סולימאן העלה את קבוצתו ליתרון. המשחק בתחילתו התנהל בצורה טובה מבחינתה של אחי נצרת ששלטה בו ואף איימה על השער של האורחת, והראתה מי בעלת הבית . המשחק קיבל תפנית בדקה 24 כשכדור קרן לפ"ת הוגבה לרחבת אחי נצרת וירין חסן קיבל את הכדור ואיזן את התוצאה 1-1.  

איבוד נקודות לאחי באצטדיון בעילוט  

 

התיקו נשמר עד סיום המחצית הראשונה, ועם פתיחת המחצית השנייה ביצע מאמן המארחת אדהם האדיה, חילוף מאולץ כשהכניס את השוער המחליף אחמד עכרייה במקום גד עמוס שנפצע במהלך המחצית הראשונה. אחי נצרת ניסתה לייצר הזדמנויות כדי להשיב לעצמה את ההובלה במשחק אך קיבלה מכה בדקה ה- 64' כשהמגן אחמד שעבאן ביצע עבירה מאחור על שחקן יריב וקיבל צהוב שני ואדום. בהמשך אחי ביצעה חילוף מאולץ שני בעקבות ההרחקה של המגן שלה כשאבו ענזה יצא ובמקומו נכנס נינו ששיחק כמגן ימני ונאיל חטיב עבר לצד שמאל במקום שעבאן שהורחק.  
 

מרגע זה ראינו שאחי ניסתה לשמור על התוצה ולהסתפק בתיקו. הפועל פ"ת ששיחקה עם שחקן עודף וניסתה בכל הכוח להכריע את המשחק. בצד השני הכניס האדיה אח תמודי חטיב, חלוץ טרי במקום סיטון שפתח בניסיון לעקוץ את היריבה עם שער שני. 
מהלך זה כמעט השתלם לו, כאשר חמודי מצא את אמגד סולימאן שבעט חזק מחוץ לרחבה וכמעט השלים צמד, אך שוער פ"ת הדף לקרן שלא נוצלה. תוצאת התיקו נשמרה עד סיום המשחק. 

 שמרו על הנקודה לאחר ההרחקה. שחקני אחי במגננה

 

תוצאה מאכזבת לאור הדרמה שיש בצמרת העליונה של הליגה, אבל מעודדת מפני שאחי שיחקה יותר מחצי שעה עם שחקן פחות ובכל זאת לא הפסידה. בעקבות התיקו ירדה אחי למקום הרביעי עם 25 נקודות, כאשר הפועל קטמון והפועל כפר סבא מעליה עם אותו מספר נקודות ולכפר סבא משחק פחות. 
 

אדהם האדיה אמר בסיום: "המשחק נפתח טוב מצידינו, כבשנו שער מהיר אך קיבלנו שער מכדור קרן. שלטנו במשחק עד ההרחקה של שעבאן ולאחר מכן כבר רצינו לשמור על הנקודה ולא להפסיד אותה. חבל שאמגד לא הכריע את המשחק בסוף". לגבי ההמשך הוסיף המאמן: "פנינו כבר למשחק החוץ נגד ראשון לציון שעוברת תקופה יפה. כל משחק הוא משחק קשה. הליגה עוד צעירה ואנחנו נמשיך בדרך שלנו".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload