ליגה ב': המוליכה זלפה תפגוש את מכבי ריינה, פרדיס והפועל דליה ינסו להתאושש אחת מול השניה

ליגה ב' מחוז צפון ב': המוליכה זלפה במשחק מסקרן מול מכבי ריינה, פרדיס והפועל דליה ינסו להתאושש מההפסדים האחרונים אחת מול השנייה.

המשחק המרכזי של מחוז צפון ב' יפגיש את המוליכה בני זלפה עם מכבי בני ריינה. עוד לפני שני מחזורים זלפה איבדה ארבע נקודות כשסיימה שני משחקים ברצף בתוצאת תיקו אך מאז גם רשמה שני ניצחונות רצופים על מכבי אכסאל והפועל דלית אל כרמל כשהביסה אותה בשבוע שעבר בתוצאה 5-0.

שחקני זלפה רוצים לחגוג שוב

צילום: ודיע ג'בארין

בזלפה ינסו לשמור על הפער בצמרת ואולי אף להגדיל אותו אך מעבר לכך, בזלפה ינסו לשמור על היכולת אותה הפגינו במחצית השנייה במשחק האחרון מול הפועל דליה, שזה היה אחד הדברים שדוברו רבות סביב קבוצתו של נביל אמארה. מנגד, תעבוד מכבי בני ריינה מהמקום ה-10 בטבלה ולא הפסידה כבר במשך חמישה משחקים ברציפות. האם היא תצליח לשמור על רצף המשחקים ללא הפסד כשתפגוש מחר את מוליכת הטבלה?

חמאדה בועל שחקן בני זלפה ואחד מכובשי השערים שלה בניצחון הגדול האחרון אמר ליאללה ספורט: "משחק קשה מאוד מצפה לנו אבל אנחנו מוכנים אליו ורוצים לחזור רק עם 3 נקודות. אנחנו יודעים שריינה לא הפסידה כבר הרבה משחקים ברציפות, אבל אנחנו הקבוצה הכי טובה בליגה ויכולים לנצח כל קבוצה שנתמודד מולה".

בועל(משמאל) יחד עם חבריו כובשי השערים בניצחון האחרון

צילום: ודיע ג'בארין

הפועל דלית אל כרמל - הפועל בני פרדיס (שישי,13:30)

אחרי שקיבלה תבוסה נגד בני זלפה, הפועל דלית את כרמל תארח במחזור הקרוב את הפועל בני פרדיס שמגיעה אחרי שני הפסדים רצופים. ההגנה של דליה נראית מאוד חלשה העונה, הקבוצה ספגה 22 שערי ליגה העונה והמשימה מחר תהיה קשה מאוד. מנגד תעמוד פרדיסף שספגה מכה קשה גם לאחר תחלופת המאמנים ובעיקר לאור ההפסד בו ספגה מהפך ממכבי אכסאל במחזור האחרון.

דבוריה – מ.ס צעירי טורעאן

המשחק בוטל(ראה ידיעה נפרדת)

מכבי אחי איכסל - מכבי נוג'ידאת אחמד (שישי,14:00)

איכסאל עשתה את הבלתי אפשרי במשחק הקודם כשהצליחה להשלים מהפך ולנצח 2-3 את הפועל בני פרדיס בזכות שני שערים של עאהד חבשי(87') ואחמד חטיב(92'). בצד השני, נוג'ידאת מקווה להתאושש מההפסד 3-0 לדבוריה ורוצה למחוק את פער שלוש הנקודות בינה לבין איכסאל. אגב, דווקא במשחקי חוץ הולך טוב לנג'ידאת לאחרונה כך שמכבי אכסאל צריכה להיזהר.

מצב מבלבל. שחקני הפועל דליה

מכבי עין מאהל ג'אמל – מ.כ אלנהדה נצרת (שישי,14:15)

בעין מאהל חל שינוי קיצוני בתקופה האחרונה, לאחר שבעה הפסדים רצופים בתחילת העונה, החבורה של ראיף אבוליל הצליחה לחבר רצף של ארבעה ניצחונות מרהיבים. מנגד, אלנהדה נצרת, סגנית המוליכה, מגיעה לאחר חמישה ניצחונות רצופים כשבמאזנה 21 נקודות. מי תתעלה על השנייה במשחק והאם עין מאהל תצליח לעצור את ההתקפה הקטלנית של האורחים? את התשובה נקבל בקרב המעניין מחר.

איחוד בני כפר קרע - הפועל מ.כ סנדלה גלבוע (שבת,14:00)

הקרב על המקום החמישי יגיע לשיאו במשחק המתוח שמצפה לנו בכפר קרע שמקדימה את סנדלה בשתי נקודות. שתי הקבוצות איבדו נקודות יקרות בתקופה האחרונה ושתיהן חילצו רק נקודה אחת משלושת משחקיהן האחרונים כאשר בכפר קרע כזכור איבוד הנקודות היה מול צעירי טורעאן שנמצאת על סף פירוק, מה שהביא להתפטרותו של המאמן מרואן ריאן כאשר במקומו יעמוד על הקווים מחר מאמנם החדש סעיד טאהר.

שחקני סנדלה גלבוע

צילום: ודיע ג'בארין

הפועל בני ערערה עארה - הפועל רמות מנשה מגידו (שבת,14:00)

שתי נקודות בלבד מפרידות בין שתי היריבות שיעלו למשחק במטרה מובהקת לנצח ולברוח ככל האפשר מאזור הסכנה. בני ערערה שניצחה בסבב הקודם 0-2 את פרדס חנה בבית והיא יודעת שהפסד נקודות נגד רמות מנשה יחמיר את מצבה בתחתית ולעיסא נג'ידאת, המאמן של ערערה, יש סיבות להיות מודאג על אף השבוע הרגוע שהיה לו לאור ניצחון הבכורה בשבוע שעבר על הקווים.

#הפועלבניזלפה #הפועלדלייתאלכארמל #מכביבניריינה

כתבות נוספות