הפועל כפר כנא תנסה לחזור למסלול הניצחונות מול המוליכה הפועל רובי שפירא

קבוצתו של פאיד חסון תנסה לחזור למסלול הניצחונות ביום שישי הקרוב במשחק קשה מול מוליכת הטבלה הפועל רובי שפירא. חסון: "עשינו הכנות טובות, חושבים אך ורק על ניצחון". מאור סיסו יקיים שיחה עם ההנהלה על המשך דרכו לאחר המשחק. 

 

הפועל כפר כנא הייתה הפתעת הליגה במחזורים הראשונים לאחר ששמרה על המקום הראשון במשך כמה מחזורים, אבל סיפור אהבה חדש יש בין הקבוצה לבין תוצאת התיקו וזה התחיל מאכסאל, המשיך בצור שלום שלאחריו הגיע גם הפסד לטבריה ובשבוע שעבר שוב סיימה בתיקו נגד הפועל ירושלים.


עוד נתון מעניין על תחילת העונה של הקבוצה וזה משחקי הבית, כפר כנא ניצחה רק פעם אחת בבית וזה היה נגד מכבי דליה והשיגה 15 נקודות מתוך ה-18 במשחקי החוץ. הנתון האחרון יכול להיות מדאיג מבחינתה של כפר כנא, שתפגוש השבוע את המוליכה רובי שפירא במשחק שיתקיים ביום שישי במגרש בכפר כנא.

רוצים לחזור למסלול הניצחונות. שחקני כפר כנא 

צילום: נזיה סולטאן


בקבוצה מאוכזבים מהתוצאות לאחרונה, אולם יכולים להיות מעודדים מהיכולת וניצחון ביום שישי יכול לצמצם את הפער מרובי שפירא לארבע נקודות. בפגרה הקבוצה צירפה את בר שם טוב, השחקן שהגיע מהפועל אום אל פחם אמור לחזק את החלק ההתקפי של הקבוצה שתלויה רבות בחלוץ מוטי מלכה שמזמן לא כבש ואם מלכה יחזור לכושר ההבקעה שלו מתחילת העונה, הדברים יראו אחרת וגם התוצאות . 


הקבוצה תגיע עם סגל מלא ולקראת המשחק אמר המאמן פאיד חסון: "עשינו הכנות טובות ואינטנסיביות לקראת המשחק , חושבים אך ורק על ניצחון ומקווה שהחזרה למגרש הביתי תעזור לנו לנצח את רובי שפירא".

 

עוד בנוגע לסגל הקבוצה, מי שיקיים שיחה עם הנהלת הקבוצה לאחר המשחק הוא הבלם מאור סיסו. השחקן יזם את השיחה לאור שעות האימונים שלאחרונה לטענתו לא מסתדרות לו. יש לציין כי הבלם מאוד מוערך בקרב הנהלת הקבוצה וינסו להשאירו, אך מסתמן שבכל זאת יעשה את דרכו החוצה ובמידה וזה יקרה זו תהיה פגיעה משמעותית בהגנת הקבוצה. 

פאיד חסון ושחקניו

צילום: נזיה סולטאן


על היכולת של הקבוצה והתוצאות האחרונות אמר המאמן: "ברור שאנחנו מאוכזבים, מקווה שנוכל לתקן במשחק הקרוב ולחזור למסלול הניצחונות , נגד טבריה היינו יותר טובים ולא הצלחנו לנצח ונגד הפועל ירושלים הייתה לנו מחצית לא טובה ומחצית שנייה יותר טובה".


על היריבה שפירא הוסיף חסון: "משחק קשה נגד קבוצה טובה אבל אנחנו גם טובים". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload