אחי נצרת תנסה לחבר ניצחון שני רצוף מול הפועל פתח תקווה

אחרי נצרת תנסה לחבר ניצחון שני רצוף מול הפועל פ"ת ולשמור על מקומה בצמרת הצפופה.

צמרת הליגה הלאומית רותחת מאוד. שלוש קבוצות רודפות אחת אחרי השניhה בהפרש נקודה בין כל מקום בטבלה. אחי נצרת שחזרה למסלול הניצחונות ונשארה במקום השלישי שבוע שני ברצף תנסה לשמור על רצף חיובי ואף ליהנות ממעידה של יריבותיה בראשות הטבלה.

אחי נמצאת כרגע במקום השלישי עם 24 נקודות במאזנה, פחות נקודה מהפועל כפר סבא שהחליפה מקומות עם הפועל תל אביב שעלתה למקום הראשון עם 26 נקודות במאזנה. הפועל פ"ת היא יריבתה הקרובה של אחי שתנסה לעלות בכל הכוח היום במגרשה הביתי בכדי לנצח ובכך להתרחק מראשל"צ שרודפת אחריה והכי חשוב לתקן את הרושם האחרון שהיה לה מול הקהל הביתי שלה במשחק הדרבי.

ינסו לשמור על המומנטום ולחבר ניצחון נוסף

צילום: נזיה סולטאן

לאדהם האדיה יהיה סגל כמעט מלא ללא השחקנים שעוברים הבראה מפציעה ארוכה שהבולט בניהם עוביידה אבו רביע. חסן אבו זייד, גיבורה של אחי משבוע שעבר ימשיך להיות פקטור חשוב בקישורה של אחי יחד עם הקפטן אמג'ד סולימאן הקפטן שהשילוב ביניהם נראה מבטיח משבוע לשבוע .ספואן חילו ככל הנראה ימשיך להשלים את חוליית הקישור.

בחלק האחורי גד עמוס שוער הקבוצה יחד עם הבלמים פטי ונינו ימשיכו בהגנת הקבוצה. נאאל חוטאבא ואחמד שעבאן ישלימו אותה חולייה וכל סגל ההגנה ינסה להמשיך ולשמור על שער נקי מספיגה למשך משחק נוסף.

בחלק הקדמי הכל פתוח כאשר אבו ענזה, סייטון, אבו עלי וחמודי חטיב יתמודדו על שלושת המקומות האחרונים בהרכב הקבוצה כאשר המאמן אדהם הדיה יכול לעלות גם בהרכב סופר התקפי עם ארבעת שחקני ההתקפה על חשבון אחד משחקני הקישור וההרכב הסופי יסתמן לקראת המשחק.

#אחינצרת

כתבות נוספות