באקה אל גרבייה מתכוננת למפגש הקשה מול טבריה: "בסגל הקיים נקווה לעשות תוצאה טובה"

הפועל באקה אל גרבייה מתכוננת למשחק הבית הקשה מול עירוני טבריה. וינשטיין: "נתמודד עם קבוצה חזקה מאוד ומקווה להשיג תוצאה טובה בסגל הקיים".

לאחר התבוסה להפועל הרצליה במחזור התשיעי, השיגה באקה שתי תוצאות מצוינות בשני המחזורים שלאחר מכן כאשר חזרה מפיגור לתיקו 2-2 בעשרה שחקנים במשחק נגד אכסאל החזקה ובמחזור הקודם רשמה ניצחון חוץ יקר מול צור שלום. בקבוצה מקווים להמשיך את המומנטום החיובי גם במשחק הקרוב כשתארח במגרשה הביתי את עירוני טבריה.

יעשו עוד תוצאה יפה? שחקני באקה אל גרבייה

צילום: נזיה סולטאן

זה לא יהיה משחק קל עבור קבוצתו של המאמן רונן ינשטיין ואחת הסיבות לכך היא הסגל המאוד מצומצם שיש לקבוצה לאור שחרורם של כמה שחקנים כאשר את מקומם תופסים בסגל שחקי נוער של הקבוצה. סיבה נוספת היא שהקבוצה האורחת רשמה הפסד חוץ בודד העונה במחזור השני כך שהקבוצה מקשה מאוד על הקבוצות הביתיות שמשחקות מולה.

מאמנה של באקה רונן וינשטיין התייחס לתקופה האחרונה ולקשיים הצפויים במשחק הקרוב: "הקבוצה משחקת טוב אבל חוסר הניסיון פוגע בנו לפעמים וזה בגלל שהסגל שלנו קצר מאוד ונאלצתי לכלול בסגל הרבה שחקני נוער ושחקנים צעירים. אנחנו הולכים להתמודד מול קבוצה חזקה מאוד ואני מאמין ומקווה שנשיג תוצאה טובה יחד עם 'הילדים' שלי".

מצפה לו משימה קשה בבית. וינשטיין

צילום: נזיה סולטאן

לשאלתנו לגבי עמדת השוער והאם יש תכניות לצרף שחקנים חדשים ענה המאמן: "שבאט נשאר בבאקה באופן סופי. אנחנו מחפשים בנוסף שניים שלושה שחקנים שיחזקו את הקבוצה אבל זה לא יקרה כבר השבוע".

המאמן גם התייחס למטרותיה של הקבוצה: "יש לנו צעירים מצוינים בקבוצה כך שבעונות הבאות תהיה פה קבוצה מצוינת, אבל המטרה היא קודם כל להישאר בליגה העונה".

תחרות על המקום בהרכב בעמדת השוער

צילום: נזיה סולטאן

#באקהאלגארבייה

כתבות נוספות