ליגיונרים: תיקו מאכזב לדאבור וזלצבורג, טואטחה נכנס כמחליף בניצחון פרנקפורט

ליגיונרים: תיקו מאכזב לדאבור וזלצבורג, טוואטחה נכנס כמחליף בניצחון פרנקפורט.

מאונס דאבור, המצטיין של רד בול זלצבורג ומלך שערי הליגה האוסטרית, יצא הערב יחד עם חבריו לקבוצה הלוהטת של הבונדסליגה למשחק חוץ סופר קשה נגד אוסריה וינה הגדולה. ניצחון של זלצבורג יחזיר אותה למקום הראשון בטבלה בעוד שהפסד גורם להם לאבד את הצמרת לטובת היריבה שנלחמת על התואר שטורם גראץ.

המחצית הראשונה הייתה בשיטה של דאבור וחבריו, החלוץ לא הפסיק לרוץ ולאיים על שערה של המארחת שהסתפקה מבחינתה בהגנה על השער. בדקה ה-20׳ דאבור עם עוד נסיון שלו בעט כדור חזק ופגש את העמוד.

בחצי השני זלצבורג המשיכה להכתיב את קצב המשחק ובדקה ה-70׳ דאבור עם אחת מתוך הפעולות הרבות שלו במשחק הכניס כדור אדיר אל תוך הרחבה אבל בסופו של דבר זלצבורג מחמיצה עוד מצב. הדקה ה-79׳ הביאה את הבשורות הטובות למארחים שהצליחו סוף סוף לכבוש משער יפהפה של המגן אנדריאס אולמר.

תיקו מאכזב. דאבור

בדקה ה-90׳ דאבור היה קרוב מאוד לכבוש את שערו השלושה עשר העונה בליגה כשחדר לתוך הרחבה ובעט כדור מזווית קשה מאוד שחמק ליד העמוד. בסופו של דבר זלצבורג נענשה על ההחמצות שלה לאורך המשחק ואוסטריה וינה הצליחה להשוות בדקה ה-94׳ אחרי טעות קשה של הבלם. תיקו מאכזב למואנס דאבור וחבריו שהשאיר אותם במקום הראשון בזכות הפרש השערים.

במשחק אחר קבוצתו של טאלב טואטחה איינטרכט פרנקפורט טיפסה אל המקום השמיני עם 22 נקודות אחרי שניצחה 2-1 את הרטה ברלין , בעוד הרטה ברלין נותרה עם 17 במקום ה-11 . הרטה עלתה ליתרון מוקדם בדקה ה-15 כשדייבי זלקה קיבל כדור עומק ממת'יו לקי וכבש את ה-0:1.

נכנס כמחליף ולקח חלק בניצחון. טואטחה (מימין)

מאריוס וולף איזן עם שער נהדר בדקה ה-26 אחרי קרן של יטרו וילמס. בדקה ה-80 הגיע השער השני כאשר שקווין פרינס בואטנג כבש מול האקסית שער נהדר. טאלב טואטחה נכנס כמחליף בדקה ה-88' וחגג בחדר ההלבשה עם השחקנים את הניצחון.

#מונאסדאבור #טאלבטוואחה

כתבות נוספות