התרשמות חיובית מקצב העבודות בדוחא, לא צפויים להיות עיכובים בתאריך היעד

בשורות טובות לבני סכנין: התרשמות חיובית מהתקדמות העבודות באצטדיון דוחא, תאריך היעד נותר בעינו וההערכה היא שלא יהיו עיכובים. 

 

היום נערך סיור באצטדיון דוחא על ידי המשטרה ומשרד הכלכלה ביחד עם מנהל המגרש עמאד חמזה כאשר האנשים שביקרו במקום התרשמו מהעבודה שמתבצעת באצטדיון והיום התחילו בהרכבת התקרה ליציע המערבי. יש לציין כי רוב העבודות הסתיימו ומה שחסר בשלב זה הן רק עבודות השלמה. 

 העבודות במגרש  


מנהל האצטדיון עמאד חמזה אמר היום לאתר יאללה ספורט: "היום נערך סיור בתחומי האצטדיון מטעם המשטרה ומשרד הכלכלה והם מאד התרשמו מהעבודות, אנחנו בשלבי סיום ומקווה שעד סוף החודש העבודות יסתיימו". חמזה מעריך כי בתחילת השנה, חודש ינואר 2018, הקבוצה תוכל לחזור לשחק בדוחא. על פי גורמים בעירייה, מה שנשאר אלו דברים קטנים בלבד.  
 

בנושא המקצועי, בסכנין קיימת אכזבה אחרי ההפסד לבני יהודה ובקבוצה מחכים לחלון ההעברות של ינואר כדי לחזק את הקבוצה בכמה עמדות. מעמדו של פיליקס נעים אינו על הפרק בשלב זה כאשר בסכנין מודעים לבעיה שיש בשוק הישראלי בו אין היצע של מאמנים שיכולים להגיע לקבוצה כך שגורמים בהנהלה מודעים למצב הקבוצה אבל אינם ממהרים בשלב זה לקבל החלטות.

 הקהל מחכה למלא את היציעים בדוחא

צילום: מועדון כדורגל בני סכנין 


אחד השמות שכן עלו כמועמדים ובקבוצה רוצים לראות אותו הקדנציה שניה בסכנין זה מרקו בלבול, אולם למאמן קיים סעיף שחרור מהנבחרת והדבר מנע עוד מתחילת העונה את מעברו לסכנין. בלבול מאד מעריך את הנהלת סכנין והעונה הגיע לצפות בכמה משחקים של הקבוצה, במידה והמאמן יקבל בהמשך את שחרורו מהנבחרת הוא יהיה חזק בתמונה אצל אנשי הקבוצה שמעריכים אותו מאוד. 

 

בנוגע לסגל הקבוצה, עטאא ג'אבר ועלאא אבו סאלח שבו להתאמן אולם בשלב זה לא יחזרו לסגל עד שיחלימו באופן מלא. 

 

התמונות מהסיור באצטדיון שנערך היום: 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload