מוחמד שאקר ביקש להשתחרר מאום אל פחם

מוחמד ג'בארין(אבו שאקר) ביקש את שחרורו מהפועל אום אל פחם, הקהל מפעיל לחץ על השחקן וההנהלה בכדי למנוע את השחרור: "החלטתי סופית שאני לא ממשיך, יש שחקנים שמקבלים גב בקבוצה לשחק ואני לא ביניהם". הנהלת הקבוצה: "אנחנו סגל רחב ותמיד יש שחקנים מאוכזבים".

לאחר המשחק האחרון מול הפועל הרצליה הכתובת הייתה על הקיר. כזכור, המקרה בו היה מעורב אבו שאקר התרחש בעת המחצית השנייה בו נקרא להחליף את תימור אביטן ולאחר שהתבקש להמתין עם החילוף, כאמור אבו שאקר סרב להתחלף ובקבוצה כעסו מאוד ובאותו ערב הגיבו ואמרו: "הוא סולל את דרכו החוצה". אם כך, אמש התקיימה פגישה בנוכחותו של השחקן והנהלת הקבוצה בה ביקש את שחרורו והיום גם לא הגיע לאימון הקבוצה.

אבו שאקר אמר ליאללה ספורט בנושא: "ישבתי עם ההנהלה והסברתי להם שאני לא רוצה להמשיך, שאני רואה שהמאמן לא נותן לי את ההזדמנות. כבר מספר פעמים פניתי אליו(למאמן) כדי לדעת מה לגבי המעמד שלי בקבוצה וביקשו ממני להמתין כמה משחקים, במשחק האחרון המאמן ביקש ממני לעשות חימום ואמרו לי לגשת מהר להיכנס במקום תימור אבל הוא סימן שיכול להמשיך וברוך אמר לבטל את החילוף".

יוצא לדרך חדשה. אבו שאקר

צילום: ודיע ג'בארין

עוד המשיך לספר על המקרה במשחק: "ניגשו אליי מההנהלה ביקשו ממני לחכות, עמדתי במשך מספר דקות עד שהלכתי כי כעסתי ומאז היה מה שהיה. לא דיברו איתי מהקבוצה באותו יום אף אחד מחברי ההנהלה, אלא רק יום אחרי המשחק ביקשו ממני שנשב ואמרו לי לא להגיע לאימון אלא לאחריו וגם שלא אשחק במשחק הקרוב. החלטתי סופית שאני לא ממשיך, יש שחקנים שמקבלים גב בקבוצה לשחק ואני לא ביניהם".

בהנהלת אום אל פחם מסרו: "ישבנו עם השחקן, המאמן דיבר איתו. הוא היה שחקן חיוני בקבוצה והמאמן כן רצה אותו אבל הוא לקח את ההחלטה שלו ועזב. מבחינתנו הוא עוד לא משוחרר, שחקנים מאוכזבים שהם יושבים בספסל אבל המאמן קובע. כרגע לא שוחרר באופן רשמי אף אחד אבל דברים עוד יכולים להשתנות, אנחנו סגל רחב עם הרבה שחקנים חדשים שהגיעו ועוד יגיעו אז תמיד יהיו מי שמרוצים ומי שמאוכזבים. לא נחזיק אף שחקן בכוח, מי שלא רוצה לשחק בקבוצה הדלת פתוחה בפניו והוא יכול לעזוב. סמל הקבוצה והקהל הוא מעל כולם".

הכתובת הייתה על הקיר. אבו שאקר

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

בנוגע להמשך דרכו, כאמור מי שמעוניינות לצרפו הן אחווה עראבה קבוצתו של אחמד סבע מליגה ב', צעירי כפר כנא ועוד קבוצות צמרת נוספות המתחרות על עלייה בליגה ב'. כמו כן יבדוק הקשר גם אפשרות בליגה א' כאשר אחת מהקבוצות המעוניינות בו היא אסי גלבוע מליגה א' צפון. כמו כן יש לציין שהקהל מפעיל לחץ רב על ההנהלה ועל השחקן בכדי למנוע את השחרור שכן אבו שאקר הינו שחקן בית המוערך מאוד על ידי הקהל המקומי.

שחקן נוסף שמעמדו היה בסימן שאלה בקבוצה בימים האחרונים הוא המגן יוסף עוואדי שכזכור הוחלף לראשונה מפתיחת העונה במשחקו האחרון מול הפועל הרצליה, השחקן יזם שיחה עם הנהלת הקבוצה בנוגע להמשך דרכו ובה הוחלט שכרגע נשאר בקבוצה. על כך אמרו בהנהלה: "ישבנו אבל הוא לא שוחרר, הוא שחקן בקבוצה וממשיך איתנו". לא מן הנמנע שלאחר המשחק מול אכסאל תתקיים שיחה נוספת בין הצדדים. כמו כן מעמדם של חאלד קסום, אמיר כנעאן ואילון אלימלך עשוי לעמוד על הפרק בקרוב, כתלות גם ברכש שתעשה הקבוצה.

#הפועלאוםאלפאחם

כתבות נוספות