ליגה ב': שמשון כפר קאסם שומרת על המקום בפסגה הדרומית, ג'ת חזרה לנצח

ליגה ב' דרום: שמשון כפר קאסם ניצחה את הדרבי הקסמאוי וממשיכה להוביל, ג'ת וצעירי טייבה חזרו למסלול הניצחונות.

המשחק המרכזי שנערך ביום שישי הפגיש את שמשון כפר קאסם להפועל שועאע כפר קאסם לדרבי מרתק בו צפו כ-600 אוהדים של שתי הקבוצות. המשחק התחיל עם לחץ של שתיהן אך מי שכבשה זאת שמשון כפר קאסם בדקה ה-31' משערו של איוב אבו סבית שקבע תוצאת המחצית 1-0 לטובת שמשון. במחצית השנייה הפועל סיכנה את השער של שמשון וניסתה כל אורך המחצית לשוות אבל המשחק נגמר בניצחון שמשון 1-0 לקבוצתו של שי מאור. מי שערך הופעת בכורה בקבוצה הוא המגן מורסי ערידה שעל הצטרפותו פורסם במהלך השבוע בלעדית באתר יאללה ספורט.

שומרים על המקום בפסגה. שחקני שמשון כפר קאסם

הפועל איחוד בני ג'ת חזרה למסלול הניצחונות אחרי משחק מאוד קשה נגד לזרוס חולון שהתחזקה במספר שחקנים טרם המשחק. הפתיחה של הקבוצה הביתית הייתה דווקא טובה כשעלתה ליתרון בדקה ה-30' מבעיטה חופשית וקבעה תוצאת המחצית 1-0 לזכותה. ג'ת התעוררה במחצית השנייה וכבר יותר מוקדם מצפוי בדקה ה-47' עדן בן מנשה עם שער יפה החזיר את ג'ת למשחק. חילוף מוצלח של המאמן מוחמד עוודי כשהכניס שחקן הרכש אור אליהו עשה את ההבדל במשחק כשהשחקן כבש שער יפה במספרת והעלה את ג'ת ל 2-1, בדקות הסיום החלוץ הלוהט של ג'ת אבי חי קבע את תוצאת הסיום 3-1 לטובת קבוצתו.

שחקני ג'ת חזרו למסלול הניצחונות

צעירי טייבה גם היא חזרה למסלול הניצחונות אחרי שניצחה את בני יפו 2-0. כבשו לטובת טייבה בר נימני ומוחמד חאג' יחיא. יש לציין ששוערה של טייבה ירין בן דוד שהורחק במשחק האחרון לא הורשה לשחק ובמקרה חריג מאוד מי שהחליף אותו בין הקורות הוא סאלח בראנסי שקרוב לחתימה ברמת השרון מהליגה הלאומית, אך נקרא לעזור לקבוצת האם שלו במשחק אחד ועשה זאת בצורה יוצאת מן הכלל כשמנע אי ספיגות לטובת טייבה.

שמשון בני טייבה גם היא המשיכה לנצח והפעם את נחלת יהודה. בדקה -36' ויסאם סנדיאני העלה אותה ל 1-0 ובדקה ה-73' אלעד כהן קבע את תוצאת המשחק בניצחון 2-0 לקבוצתו.

במשחק נוסף במחוזר דרום ב' הפסידה צעירי רהט בתוצאה 5-0 למ.ס שיכון המזרח.

#שמשוןכפרכקאסם #הפועלצעיריטייבה #בניטייבה #בניגת

כתבות נוספות