בני סכנין: פרשת סבירסקי לא מסתיימת, לחצים מופעלים על הנהלת הקבוצה

אכזבה גדולה בבני סכנין מהתבוסה לבני יהודה ומאמנם לשעבר יוסי אבוקסיס, לחצים גדולים מופעלים על הנהלת הקבוצה לקבל החלטות בנוגע לשינוי. סבירסקי הברזילאי ביקש להגיש תביעה נגד המועדון.

לאחר התבוסה של בני סכנין אמש(שבת) לבני יהודה בתוצאה 3-0, פרשת סבירסקי ממשיכה לרדוף את המועדון. המאמן שעזב את הקבוצה בקיץ לאחר שהגיע בקול תרועה למועדון, צפוי להגיש בימים הקרובים תביעה כנגד המועדון בגין הפרת חוזה. סבירסקי פנה לאחד מעורכי הדין בארץ וביקש להגיש תביעה על כל הוצאות שנגרמו לו בטענה שהקבוצה לא עמדה בהסכם ביניהם.

ככל הנראה שפרשת סבירסקי תמשיך להעסיק את המועדון שממשיך לשלם את המחיר על ההחלטה השגויה שעשה בקיץ. סכנין, שחשבה על דרך אחרת ומדיניות אחרת העונה כשהחתימה מאמן זר שיאמן את הקבוצה ויביא עמו שחקנים זרים, פרויקט שנכשל לאחר תקופה קצרה ובסופו של דבר לא הגיעו שחקנים והמאמן בעצמו עזה ושוקל תביעה משפטית כנגד המועדון.

הפרשה לא מסתיימת. סבירסקי

צילום: מועדון בני סכנין

בתום המשחק הייתה אכזבה במועדון מהתוצאה ומהיכולת והקהל של סכנין מחה כנגד המאמן וההנהלה על היכולת שמציגה הקבוצה ודורש שינוי וזעזוע בקבוצה. ההפסד של סכנין משאיר אותה עםמאזן של 15 נקודות במקום התשיעי כשתשע נקודות מפרידות בינה לבין הקו האדום.

גורמים בסכנין לוחצים על היו"ר אבו יונס לבצע שינוי בקבוצה ולא מן הנמנע שתתקיים פגישה בימים הקרובים בה ידונו בעתיד המועדון. לסכנין מצפים שני משחקים קשים בהמשך הדרך כאשר בשבוע הבא תפגוש את האלופה הפועל באר שבע ושבוע לאחר מכן מחכה לה משחק בית נוסף מול הפועל עכו. חאלד חלאילה שספג כרטיס צהוב במהלך המשחק ייעדר בשבוע הבא ומצטרף לרשימת הנעדרים של הקבוצה בה נמצאים הפצועים עלאא אבו סאלח ועטאא ג'אבר.

התכניות לא הצליחו

צילום: מועדון בני סכנין

איהאב שאמי שעלה אמש לראשונה בהרכב סכנין במקומו של וונדרסון ספג ביקורת מהקהל על שני שערים מתוך השלושה שספגה הקבוצה אשר נכבשו מצד שמאל. הטקטיקה של יוסי אבוקסיס אמש הכריעה את המשחק בכך שדרש משחקניו לתקוף מצד שמאל מכיוון ששחקני ההתקפה הפקירו את המגן במשחק ההגנתי שלהם, במחצית אמר יוסי לשחקנים: "תשחקו על הצד של שאמי, כי אף אחד לא יורד לעשות הגנה ולעזור לו".

בנוגע לאיהאב גנאים שנפצע והוחלף במחצית על ישי שלומי אזולאי, עדיין לא התבררה חומרת פציעתו אולם הצוות המקצועי החליט להחליף את השחקן בכדי שבכל מצב הפציעה ממנה סובל לא תחמיר.

#בניסכנין

כתבות נוספות