בני זלפה הביסה את הפועל דליה ושמרה על הפער בצמרת

בני זלפה הביסה 5-0 את הפועל דליה ושמרה על הפער בפסגת ליגה ב' צפון ב' : מיזר זועבי כבש צמד, עומר גארה, עתמאן גראבה וחמאדה בועל השלימו.

קבוצתו של נביל אמארה ארחה הערב במגרש באום אל פחם את הפועל דליה למשחק מסקרן כאשר ידעה שעליה לעמוד במשימה ולהוציא את מלוא הנקודות בסיומו. מנגד, הפועל דליה לאחר ההפסד בשבוע שעבר להפועל טירת הכרמל רצתה לצאת מנצחת ולהשיג ניצחון שאולי יחזיר אותה למטרה שהייתה לה בתחילת העונה וכעת נראית רחוקה והיא להיות במאבקי הצמרת.

שחקני הקבוצות במהלך המשחק

המחצית הראשונה נפתחה עם לחץ מצדה של הפועל דליה שהציגה יכולת טובה וסיכנה את שער היריבה יותר מפעם אחת, מה שלא בא לידי ביטוי כיוון שמיש כבשה ראשונה היא זלפה כאשר יניב דרעי הוציא כדור חופשי ומצא את מיזר זועבי לבדו ללא שמירה ברחבה והחלוץ קבע יתרון מוקדם 1-0 לקבוצתו. דליה ניסתה מצדה לחזור למשחק והמשיכה להגיע למצבים מסוכנים אך לא הכניעה את שוער זלפה והמחצית הסתיימה ביתרון 1-0 לחניכיו של נביל אמארה.

המחצית השנייה נפתחה בצורה טובה הרבה יותר עבור המארחת זלפה ששטפה את המגרש והגיעה למצבים רבים שהשתלמו לה גם לשערים רבים, נראה שהמאמן נביל אמארה ידע בדיוק מה להגיד לשחקניו בהפסקה. עוד במהלך המחצית השנייה נרשם חילוף בשורות הפועל דליה כאשר נכנס הקשר אימן אבו סאלח שכזכור פתח את העונה במכבי דליה ועבר להפועל אך פתח את המשחק על הספסל.

נכנס וניסה לשנות את מצב קבוצתו. אבו סאלח

בדקה ה-60' דרעי רשם בישול נוסף מכדור חופשי כאשר הרים כדור מצוין לרחבה אותו עומר גרה המשיך עם הראש ישירות לתוך הרשת וקבע 2-0 זלפה. לאחר כיבוש השער השני דליה נכנעה במהירות וספגה שני שערים נוספים בהפרש של דקות בודדות בלבד.

הראשון של עזרא דסטה שבעט כדור מחוץ לרחבה. הכדור פגע במיזר זועבי, הטעה את השוער ונכנס לשער מה שהעלה את זלפה ליתרון 3-0 עם צמד נהדר של החלוץ. עותמאן גראבה(פוני) המשיך בכושר הנפלא שלו משבוע שעבר וכבש את הרביעי לזכות זלפה בהפרש של דקות בודדות משערו של מיזר.

בדקות הסיום דלייה התעייפה מאוד וחמאדה בועל ניצל זאת והצטרף לחגיגת השערים כאשר קבע את תוצאת הסיום של המשחק עם השער החמישי. זלפה מנצחת 5-0 את דליה ושומרת על פער השש נקודות ממקומות שני ושלישי בו נמצאות דבוריה ואלנהדה נצרת. מנגד, הפועל דליה תצטרך לעשות חושבים להמשך העונה שלה והמטרות אותן הציבה, בהתחשב במצבה של הקבוצה המקומית השניה מכבי דליה והשיחות שנעשו בין השתיים לאחרונה.

כובשי השערים של זלפה בסיום המשחק

מאמן בני זלפה נביל אמארה אמר בסיום: "אנחנו מרוצים מאוד מהתוצאה, השתפרנו מבחינת יכולת לפי המחצית השנייה פה היום ולפי המשחק האחרון מול מכבי אכסאל. בנוגע לחיזוק? צירפנו את עתמאן גרבה שגם כבש היום שער וכרגע זה מספיק. אם יהיה צורך בהמשך נתחזק בשחקן אחד נוסף".

בצד הפועל דליה אמר הקשר אימן אבו סאלח: "מחצית ראשונה במקום שייגמר 5 או 6 לנו מכדור נייח הם עלו ליתרון ולצערי הרב מי שלא כובש סופג ולצערי הרב התפתחה מחצית שנייה שונה לגמרי והם כבשו את השני, נכנסתי ניסיתי לעזור ולצערי הכל הלך להם, כל בעיטה כמעט גול וזה הכדורגל לפעמים זה איתך ולפעמים נגדך והפעם זה היה נגדנו".

על כך שפתח את המשחק בספסל ונכנס כמחליף: "במהלך כל השבוע לא התאמנתי ויכול להיות שזה גם יהיה המשחק האחרון שלי בקבוצה נמתין למחר, כשלא מקבלים כסף גם לא יכולים לתת. הגעתי למשחק בשביל חוסאם חלבי המאמן ובשבילו אמרתי שאתן מה שאני יכול. לצערי זה נגמר כך אבל אם היינו מנצלים הזדמנויות טובות שהיו לנו המשחק היה מסתיים שונה לחלוטין".

#הפועלבניזלפה #הפועלדלייתאלכארמל

כתבות נוספות