סכנין תצא למפגש מול אבוקסיס: גנטוס ושמש מחוץ להרכב, מוגרבי בספק

סכנין יוצאת הערב(שבת) למשחק חוץ קשה נגד בני יהודה תל אביב שם תפגוש בפעם הראשונה את יוסי אבוקסיס אשר רשם עונה וחצי מוצלחות בבני סכנין. גנטוס ושמש מחוץ לתמונת ההרכב, שאמי עשוי לקבל הזדמנות. מוגרבי יעבור מבחן כשירות לפני המשחק וספק אם ישותף. 

הקהל של סכנין עדיין מחובר למאמן שהטביע את חותמו בקבוצה והגיע הקבוצה לפליאוף ובנוסף לחצי גמר גביע המדינה, אך הערב ייאלצו לצפות בו על הקווים של הקבוצה היריבה. בסכנין כזכור רצו לראות את המאמן ממשיך על הקווים והעזיבה שלו פגעה קשות בחיפוש אחרי מאמן בקיץ האחרון ולקח להנהלה הרבה זמן להחליט על זהות המאמן החדש אחרי ההצלחה המדוברת של אבוקסיס. 

 ינסו לחבר ניצחון נוסף מול מאמנם לשעבר

צילום: עובאדה אכתילאת

בסופו של דבר, דווקא מי שהגיע לסכנין לאחר פיטורי הברזילאי הוא פליקס נעים, חברו של יוסי אבוקסיס שהמליץ לו להגיע לקבוצה ויש לשניים הרבה מאוד במשותף. שני המאמנים נמצאים כרגע מחוץ לפליאוף , סכנין מגיעה למשחק הערב אחרי ניצחון קשה בשבוע שעבר נגד אשקלון ובני יהודה תנסה להתאושש מההפסד לקרית שמונה שבאותו משחק אירעה תקרית קשה מצד אוהדי בני יהודה שקראו קריאות גזעניות כנגד אחמד עאבד והבעלים איים לרדת מכר הדשא, מעניין הערב איך הדברים יראו וישמעו במושבה כאשר נציגת המגזר תשחק מול אותה יריבה. אגב, במדי הכתומים שחורים נמצא הבלם עאיד חבשי. 

רשימת הפצועים הייתה נראית שהולכת ומצטמצמת כאשר נמנו בה ג'אבר עטאא ועלאא אבו סאלח, אך מכה נוספת עלולה להכות את סכנין כאשר שפיראס מוגרבי יעבור מבחן כשירות בסמוך לפתיחת המשחק ועלול גם הוא להצטרף לרשימה ולא לפתוח בהרכב הערב לאחר שסבל עדיין מפציעתו מהמשחק האחרון ולא תורגל בהרכב הפותח. 

הפתעות בהרכב הפותח

צילום: עובאדה אכתילאת

אחד השינויים המפתיעים בהרכב של סכנין הערב ספסלו של וונדרסון כאשר מי שצפוי לקבל את ההזדמנות הוא איהאב שאמי, וונדרסון שמאכזב לאחרונה וספג הרבה ביקורת על היכולת שלו צפוי לרדת לספסל והשחקן הצעיר צריך להוכיח את עצמו ולהוכיח כעת למאמן שמקומו בהרכב .

הפתעות נוספות הן שמארון גנטוס יפתח על הספסל ובהגנה ימשיכו סרי פלאח ואברהאם פאס. כמו כן בחלק ההתקפי עדיין קיימת התלבטות בין שלושה שחקנים והם כליבאת, שלומי אזולאי ולוקס גאוצו שאחד מהם יירד לספסל אך גם הבחירה הזו מותנית בכשירותו של מוגרבי שאם לא יהיה בהרכב הפותח אפשרות שיעלו אזולאי וגאוצ'ו יחד בהרכב. מי ששוב צפוי לפתוח על הספסל הוא החלוץ עידן שמש על אף שהוא כבר כשיר לשחק. 

ימשיכו בחוליית ההגנה. פאס ופלאח

צילום: עובאדה אכתילאת

#בניסכנין

כתבות נוספות