סכנין הובסה באצטדיון המושבה לבני יהודה

הכתומים של יוסי אבוקסיס גברו הערב על חיניכו של פליקס נעים בתוצאה 3-0.

בני סכנין שניצחה בשבוע שעבר את אשקלון, נעצרה באצטדיון המושבה עם תבוסה כואבת, במקום למנף את הניצחון של השבוע שעבר ולהמשיך את הממונטום. מנגד, בני יהודה הצליחה להתאושש הערב מההפסד של קרית שמונה בשבוע שעבר, והניצחון הערב אולי ישכיח את אירועי העבר והמחאה נגד הבעלים בשל הקריאות הגזעניות.

ההגנה של סכנין לא הייתה במשחק, והחבורה של נעים לא הסתדרה עם התקפות המעבר של בני יהודה שידועה בניצול הזדמניות במשחק המעבר. בני יהודה הרשימה והייתה עדיפה על בני סכנין בכל פינה במגרש, ואם סכנין לא תבצע שינויים בחלון ההעברות הקרוב המצב עלול להידרדר. במשחק היום ראינו כמה סכנין תלויה בפיראס מוגרבי. השחקן שעבר מבחן כשירות לפני המשחק והיה ספק אם יפתח בהרכב לא עזר לחלק ההתקפי, והקבוצה עדיין סובלת בחוליה זו.

נעים מתדרך את אברהם פאס

פיליקס נעים עלה עם איהאב שאמי במקום וונדרסון בכנף שמאל, ומרון גנטוס הצעיר פתח על הספסל. המשחק נפתח בצורה נהדרת, הכתומים הגיעו למספר הזדמניות אולם ההזדמנות הטובה הייתה דווקא של סכנין כאשר הכדור הגיע לפיראס מוגרבי שמול השוער של בני יהודה החמיץ הזדמנות טובה לכיבוש. בדקה ה 34' איבוד כדור באמצע המגרש של איהאב שאמי גרם לשער הראשון של המארחת: אלמוג בוזגלו שחטף את הכדור לשאמי פרץ מצד ימין של רחבת סכנין ושלח כדור רוחב ליונתן לוי שלא התבלבל ושלח את הכדור לרשת, 1-0 לבני יהודה.

בתחילת המחצית השנייה ביצע פליקס נעים חילוף ראשון. איהאב גנאים שנפצע הוחלף בשלומי אזולאי שחזר למגרשים אחרי תקופת העדרות. בדקה ה 55' שוב אלמוג בוזגלו עם מתפרצת קטלנית העביר כדור מצוין לולקסיס שמול קנדיל כבש את השני לבני יהודה. זה לא נגמר בזה, ובדקה ה 92' אליאל פרץ המחליף כבש את השלישי ושלח את סכנין הביתה עם הפסד צורב.

חאלד חלאילה ספג הערב את הצהוב התשיעי והשחקן לא יוכל לשחק בשבוע הבא כאשר לסכנין מצפה משחק בית קשה נגד הפועל באר שבע. הפסד לאלופה עלול לסבך את הקבוצה במאבקי התחתית.

שחקני שתי הקבוצות בעליה לכר הדשא באצטדיון המושבה

המאמן המנוצח, פליקס נעים נשמע מאוכזב מאוד בסיום המשחק: "אני מאוכזב גם מהיכולת וכמובן שגם מהתוצאה. כל השבוע עבדנו על משחק המעבר של בני יהודה והתכוננו לו. ידענו עד כמה הם מסוכנים ובכל זאת ספגנו מהתקפות מתפרצות". לגבי ההמשך הוסיף המאמן: " חסר לנו קשר שייקח אותנו קדימה. אנחנו כל פעם נתקעים בהנעת הכדור ואנחנו מקווים שבמועד ההעברות נצליח להביא קשר". לגבי העתיד ומיקומה של הקבוצה: "אנחנו כרגע לא קבוצה לפלייאוף עליון. אנחנו צריכים בינתיים להסתכל אחורה ולתקן ולא קדימה. הקבוצה כרגע לא ראויה לפלייאוף העליון".

בצד השני יוסי אבוקסיס שמח על ניצחון קבוצתו אך לא שכח את קבוצתו לשעבר: "אני אוהב מאוד את סכנין וכל האנשים של הקבוצה אבל כרגע אני בבני יהודה ומתרכז כול כולי בקבוצה שלי".


כתבות נוספות