ליגה ב' צפון: עין מאהל המתאוששת שוב ניצחה ותיקו מאכזב בין כפר מנדא וכאבול

משחקי המחזור האחד עשר בליגה ב' צפון שחלקם התקיים אתמול נמשכו גם היום. במוקד: עין מאהל ממשיכה במסע ההיחלצות מהתחתית, ובמשחק הצמרת בין אחווה כפר מנדא ובני כאבול השופט שרק לפנדל לטובת כאבול, והתחרט.

הפועל סנדלה גלבוע 2-0 מכבי עין מאהל (ליגה ב' צפון ב'):

מכבי עין מאהל הייתה עד לפני ארבעה מחזורים עם אפס נקודות ליגה, וחוותה כמה משחקים מאוד קשים כאשר על הדרך ספגה שתי תבוסות האחת 8-1 במחזור השני לאכסאל והשנייה 0-10 להפועל טירת הכרמל במחזור הששי. אבל רגע, מישהו עדיין זוכר את העשירייה ההיא? והאם היום אחרי הניצחון הרביעי ברציפות של עין מאהל יש עדיין ספק לגבי קיומה של הקבוצה שהייתה מועמדת וודאית לירידה?

לכל השאלות יש תשובה חד משמעית: לא. עין מאהל השיגה היום ניצחון רביעי רצוף כשהדהימה את סנדלה בחוץ עם 2-0 משערים של מג'ד אבו ליל וקוסאי חביבאללה. 12 נקודות יש לקבוצה כרגע והיא ממוקמת במקום השלושה עשר בטבלה.

רק לפני חודש פגשה עין מאהל את המוליכה בני זלפה במשחק שהסתיים בתוצאה 1-0 לזכות זלפה, ואחרי המשחק אמר המאמן נביל אמארה שעין מאהל תפתיע את הליגה ושמדובר בקבוצה חזקה. אחרי שנפתרו חלק מהבעיות שהיו לקבוצה ובהעדר מגרש ביתי, ממשיכה הקבוצה ביכולת הנפלאה ובתוצאות המצויינות וכל זאת כשהסגל של הקבוצה מורכב כולו משחקני בית. בצד השני סנדלה ששואפת להתברג בחלק העליון של הטבלה רושמת משחק שלישי ברציפות ללא ניצחון וממוקמת שמינית בטבלה עם שש עשרה נקודות.

עין מאהל הדהימה אותם. שחקני סנדלה גלבוע

צילום: ודיע ג'בארין

במשחקים נוספים במחוז צפון ב': צעירי טורעאן שהיתה על סף פירוק הדהימה את כפר קרע עם תיקו 2-2 מה שהביא להתפטרותו של מאמן כפר קרע מרואן ריאן (ראה ידיעה נפרדת). אלנהדה נצרת הביסה את הפועל רמות מנשה בתוצאה 4-0.

מ.כ. אחווה כפר מנדא 0-0 עירוני בני כאבול (ליגה ב' צפון א'):

שתי הקבוצות רצו לשמור על הפרש סביר מהמוליכה כאוכב אך בסופו של דבר שתיהן סיפקו משחק מאכזב ללא שערים ועם מעט מאוד הזדמנויות. האירוע המרכזי במשחק התרחש במחצית הראשונה כשהשופט שרק לפנדל לטובת בני כאבול והרחיק שחקן של המארחת, אבל בסופו של דבר שינה את דעתו וביטל את הפסיקה שלו, ההחלטה של השופט גרמה לתגרה בין אוהדי שתי הקבוצות שהגיעה לסיומה לאחר כמה דקות והמשחק נמשך.

כאמור, המשחק לא התעלה לרמה גבוהה גם בהמשך ונראה היה שכפר מנדא שנותרה בעשרה שחקנים מחפשת לשמור על התוצאה וזה מה שקרה בסופו של דבר, תיקו ללא שערים שהמנצחת היחידה בו היא המוליכה כאוכב שבעקבות התיקו מגדילה את הפער משתי הקבוצות.

שחקני כפר מנדא וכאבול במשחק היום

במשחקים נוספים שהתקיימו היום במחוז צפון א': הפועל בועיינה הפסידה בביתה לבני מג'ל כרום בתוצאה 1-0, מכבי צעירי שפרעם ניצחה בחוץ את מ.כ. צעירי טמרה בתוצאה 2-0, תיקו 2-2 נרשם במשחק בין אחחוה עראבה לאחווה עכו. המוליכה הפועל כאוכב ניצחה בתוצאה 3-0 את ממב"ע הגולן (ראה ידיעה נפרדת).


כתבות נוספות