לאחר תיקו דרמטי עם טורעאן: מרואן ריאן הודיע על סיום תפקידו

לאחר תיקו 2-2 של קבוצתו מול צעירי טורעאן: מרואן ריאן התפטר מאימון כפר קרע. טורעאן הצליחה להעמיד סגל למשחק חצי שעה בלבד לפני שריקת הפתיחה. 

 

המשחק שהיה בספק קיום בגלל מצבה של טורעאן שנמצאת בסכנת פירוק הסתיים בתיקו מפתיע מאוד עם כפר קרע. עד השעה 11:30, חצי שעה לפני שריקת הפתיחה, לא היה ברור האם יתקיים משחק כשצעירי טורעאן הצליחה להעמיד שמונה שחקני הרכב בלבד. לאחד מספר דקות הצליחה להשלים הרכב מלא ושחקן ספסל אחד בלבד, אחד מחברי ההנהלה שעמד על הקווים ויצאה לדרך למשחק שעל הנייר מראש נחרץ לה בו הפסד, אך בפועל הוא סיפק לנו הפתעה גדולה והוא הסתיים בתוצאה 2-2.

 

בהנהלת טורעאן הגיבו בתום המשחק ואמרו: "עכשיו אחרי התוצאה הזו והנקודה שהוצאנו, זה לכאן או לכאן. או שנלך לפירוק או שנצא לדרך חדשה ואת זה נדע סופית בימים הקרובים. השחקנים שלנו לא נשברו, אם היו נשברים אחרי שספגו שער או שניים היינו סופגים גם עשירייה, אבל הם נלחמו והצליחו להוציא נקודה. אכן הישג גדול".

 העמידו סגל דקות לפני שריקת הפתיחה. שחקני טורעאן


גם בצד כפר קרע מדובר בדרמה גדולה ולא רק לאור העובדה שהקבוצה רוצה לרוץ למאבקי עליית ליגה העונה והתחזקה במספר שחקנים בכירים עוד השבוע. אם כך, בכפר קרע ייאלצו לשנות תכניות לאור העובדה שמרואן שהגיע לקבוצה לפני פחות מחודש אחרי שחנא פרהוד התפטר גם הוא מכפר קרע בשל חילוקי דעות עם ההנהלה, הודיע על סיום דרכו בתום המשחק כאשר לקח על עצמו את האחריות על התוצאה. בהנהלת הקבוצה אישרו את הידיעה.

 
כפר קרע שבנתה קבוצה בקיץ במטרה לעלות ליגה, רחוקה מלהשיג את המטרה וחילופי המאמנים פוגעים קשות במצב הקבוצה. כזכור, מרואן ריאן התחיל את העונה בבני כאבול והתפטר מהקבוצה וזאת הייתה קבוצתו השנייה העונה.

 קדנציה קצרה בכפר קרע. ריאן

 

תגובת הנהלת כפר קרע והמאמן מרואן ריאן תובא כשתתקבל.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload