כאוכב ממשיכה לככב: ניצחה 3-0 את ממב"ע הגולן

הפועל כאוכב עם ניצחון תשיעי העונה משיכה בשלה לאחר 3-0 על ממב"ע במחזור האחד עשר בליגה ב' צפון א'.

עוד משחק לוהט קיבלנו היום בליגה ב׳ צפון א׳ כשכאוכב מוליכת הטבלה אירחה את ממב״ע הגולן המנסה להתאושש מההפסד בסבב הקודם. המחצית הראשונה נפתחה בקצב מהיר וכבר בדקה השלישית כאוכב רצתה להוכיח שהיא בעלת הבית כאשר וואסים עלי שלח כדור לידיים של אייל ואקרט שמופיע לראשונה במדי ממב״ע במסגרת משחקי ליגה ב׳.

ממב״ע הגיבה מהר ובדקה ה-5׳ לאחר חילופי מסירות בתוך הרחבה של כאוכב בועט ג׳ואד אבו סאלח לכיוון השער והשעור אחמד שולי הודף בצורה מדהימה לקרן. עוד הזדמנות לממב"ע בדקה ה-22׳ אבל נאג׳י אבו ג׳בל מחמיץ מול השער.

בדקות שלאחר מכן כאוכב שלטה במשחק והגיעה למספר הזדמנויות שהבולטות מביניהן הייתה בעיטה חקזה בדקה ה-28׳ של אחמד עואד הניבה הדיפה מצוינת של השוער האורח. לקראת סוף המחצית כאוכב מצאה את הרשת: עלי חביב אללה הכניע את השוער באחד על אחד וקובע 0-1 למקומיים בסוף מחצית מרתקת בכאוכב.

שחקני שתי הקבוצות במהלך המשחק

ממב״ע עלתה למחצית השנייה בטירוף ובדקה ה-48׳ באסל קדמאני הקשר בעט חזק לידיים של השוער. לאחר מכן כאוכב חזרה לתקוף ללא הרף ושלוש החמצות אדירות הגיעו בתוך חמש דקות. בדקה ה-73' הכפיל וואסים עלי את התוצאה עם בעיטה מרהיבה מחוץ לרחבה ושלא השאירה סיכוי לשוער.

כאוכב המשיכה את השליטה במשחק וניצלה חורים בהגנה של ממב״ע כדי לכבוש את השלישי כשאחמד עואד גמר את הסיפור בדקה ה-80׳ עם בעיטה מצוינת מחוץ לרחבה. ממב״ע רצתה לצמק אך שתי בעיטות של אסעד עמאשה ואחת של נאג׳י אבו ג׳בל לא הספיקו. בעוד רוב הקבוצות עוצרות אחת השנייה, כאוכב ממשיכה לדהור, לצבור נקודות ולברוח בצמרת.

קפטן המוליכה, נביל עלי, נראה שמח מאוד אחרי המשחק ומסר ליאללה ספורט: ״ניצחון חשוב מול קבוצה קשה ועקשנית שהייתה מסוכנת מאוד והחמיצה הרבה הזדמויות ומזל שהם לא הבקיעו״. על היכולת המצוינת של קבוצתו הוסיף הקפטן: ״יש לנו סגל רחב שעובד יחד ושחקנים שמשקיעים הכל למען הקבוצה".

#בניממבעגולן #הפועלכאוכב

כתבות נוספות