הפועל שפרעם ניצלה מהפסד ביתי לאסי גלבוע בדקות הסיום

קבוצתו של אבו רקייק הייתה רחוקה דקות בודדות מלרשום הפסד ביתי מול הפועל אסי גלבוע. מוחמד פודי כבש ראשון לאסי, סאמח סרחאן השווה בתוספת הזמן. תאמר אטרש ערך הופעת בכורה, תתקיים שיחה עם עבד מורג'אן על המשך דרכו: "הסיכוי הוא 50-50 שאשאר או אלך"

משחק תחתית טיפוסי התקיים אמש(שישי) בשפרעם שאירחה במגרשה את הפועל אסי גלבוע, כששתי הקבוצות לא הצליחו לספק משחק טוב ועיקר המאמצים של שתיהן התרכזו בלהגן על השער.

המחצית הראשונה הייתה דלה באירועים ובאחת ההזדמנויות הבודדות במחצית זו הצליחה אסי גלבוע לעלות ליתרון כשבדקה ה 29' היא ניצלה בלבול בהגנת שפרעם. כדור שפגע במגן חזר למוחמד פודי שניצל את הטעות והעלה את האורחים ליתרון שנשמר עד לסיומה של המחצית. שפרעם, שהפסד היה מסבך אותה לחלוטין בתחתית, השתלטה באופן מוחלט על המגרש במחצית השנייה והפעילה מצור על רחבת היריבה במטרה לכבוש את שער השוויון. אסי גלבוע מצידה צופפה את ההגנה שלה והרחיקה כל ניסיון הבקעה של המארחת.

שער שוויון דרמטי. סרחאן

צילום: נזיה סולטאן

קבוצתו של אבו רקייק ניסתה לכבוש דרך הגבהות לרחבה ודווקא כשהיה נראה שהמשחק הולך להסתיים ב 1-0 הגיעה טעות של שוערה של האורחת מאיר כהן. בדקה ה 88' הגביה סאמח סרחאן כדור לרחבה של אסי גלבוע שם חיכו שחקני ההתקפה של שפרעם, הכדור עבר את כל השחקנים שהיו ברחבה כולל שוער של אסי גלבוע וחדר פנימה. שוויון 1-1 ששחרר הרבה לחץ אצל המארחת. עד לשריקת הסיום לא נרשמו הזדמנויות ממשיות לשתי הקבוצות שנשארות בתחתית הטבלה.

עוד בהיבט סגל השחקנים, אחד משחקני הסגל המשמעותיים של הקבוצה עבד מורג'אן התראיין השבוע לתכנית הרשת של אתר יאללה ספורט ואמר: "הסיכוי שאשאר או אלך הוא 50-50, אנחנו סגל של 14 שחקנים בלבד וזה לא משהו שרואים בליגה א', ההישארות שלי לא מותנית באם יגיעו שחקנים או לא, צריכים להחתים פה שחקנים בלי קשר אליי. אני פשוט רוצה להיות בקבוצה לגיטימית בליגה והגעתי לסיכום עם ההנהלה שאחרי המשחק מול אסי גלבוע נשב, כל האופציות פתוחות".

מהשחקנים המשמעותיים ביותר בשפרעם. מורגאן

צילום: נזיה סולטן

על ההמשך והקשר עם ברוך סער: "אני וברוך חברים טובים עוד מהעבר, הוא דיבר איתי עוד לפני שחתם באום אל פחם. אני עוד לא סגור אם אני הולך ולאן".

עוד בהיבט הפועל שפרעם, העירייה הגיבה על נושא האישור התקין ואמרה: "לאור הצגת אישור הניהול התקין, על מנת שהקבוצה תקבל את התקציב המדובר צריכים להתקיים עוד מספר דברים והראשון מביניהם הוא שדאהש שכיום מנהל הקבוצה ובעל זכות חתימה בעמותה, צריך לסיים את תפקידו בעמותה. יש עוד כמה דרישות אבל זו העיקרית"

#הפועלשפרעם #עבדמורגאן

כתבות נוספות