ניצחון למ.ס. טירה בקרב התחתית בקרית אתא

מ.ס. טירה נחלצה מהמקום האחרון לאחר ניצחון בקרית אתא 1-0. שלום אדרי כבש את שער הניצחון.

מ.ס. טירה הגיעה למשחק היום אחרי שלוש תוצאות תיקו (0-0) כשהיא ממוקמת במקום האחרון עם 7 נקודות בלבד. בקבוצה הפנימו נוכח המחסור בכחבוש שערים שיש להם בעיה בחלק ההתקפי, והשבוע הצטרף לקבוצה החלוץ לירן שמש שעלה היום כמחליף במשחק במקום מוחמד גינדיה שנפצע.

טירה הייתה עדיפה והציגה יכולת נפלאה נגד קרית אתא, אך למרות הניצחון והשער שכבשה אחרי בצורת של שלושה משחקים, הקבוצה עדיין סובלת מחוסר ריכוז מול השער, השחקנים מגיעים להרבה מצבים אבל רושמים הרבה החמצות. המחצית הראשונה הייתה כולה של טירה שהניעה את הכדור בצורת נהדרת אולם המחצית הסתימה בתוצאה 0-0.

במחצית השנייה המשיכה טירה להניע את הכדור מרגל לרגל, ומהלך נהדר של מיכאל קרטיבה ששלח כדור מצוין לשלום אדרי שמול השוער שלח את הכדור לרשת 1-0 לטירה. קרית אתא התעוררה סמוך לסיום והגיעה לשתי הזדמנויות אבל השוער של טירה היה ערני ושמר על רשת נקייה.

אדרי וסמארה מרוצים מהניצחון

עם שריקת הסיום פרצה שמחה על כר הדשא וביציעים של טירה. כ 500 אוהדים שרו ורקדו אחרי הניצחון. אחד האנשים שהזיל דמעות לאחר הניצחון הוא המאמן מוחמד סמארה :"אני מאד שמח ומתרגש אפילו ירדו לי דמעות, ניצחון חשוב ששיחרר הרבה לחץ וסוף סוף שברנו בצורת של שלושה משחקים שבהן לא כבשנו".

סמארה מרוצה מאד מקבוצתו ומהיכולת שהיא מציגה:"אנחנו בדרך הנכונה. למעט המשחק נגד שפרעם שבו היינו חלשים, בשאר המשחקים היינו ממש טובים". המאמן היה מרוצה ממשחק ההגנה שלו ואמר: "אנחנו שלושה משחקים לא סופגים, השחקנים עושים עבודה נפלאה".

#מסטירה #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות