ניצחון דרמטי לבאקה אל גרבייה בצור שלום

צמד שערים של אלמוג אוחיון בתוספת הזמן העניק שלוש נקודות יקרות לבאקה. 

 

לאחר שהשיגה תיקו בשיניים במחזור הקודם, התארחה עירוני באקה אל גרבייה היום אצל צור שלום, שהביסה את הפועל בית שאן בשבוע שהעבר. שתי הקבוצות עלו למשחק במאזן שווה כשלשתיהן שתים עשרה נקודות.

 

השופט פתח את המשחק לעיני כ-150 צופים שהגיעו לצפות במשחק. באקה נראתה אגרסיבית ונחושה והצליחה להחזיק בכדור ברוב הדקות של המחצית הראשונה. באקה התחילה עם בעיטה טובה של החלוץ אלמוג אוחיון שחמקה ליד העמוד. בדקה ה-10׳ המגן השמאלי ולדיסלב גרשמן השתלט על כדור חוזר מההגנה של המקומיים ושלח כדור חזק שעבר ליד העמוד. בדקה ה-15׳ אוחיון חודר לרחבה מצד ימין ובועט כדור שטוח לידיים של תום אלמדון.

משחק צמוד שהוכרע בסיום 

 

דקה אחת חולפת ושוב אוחיון, שלא הפסיק לנוע במגרש, קיבל כדור נפלא ובעט חזק מאוד אבל מחוץ למסגרת. בדקה ה-27׳ איסלאם מוואסי רץ עם הכדור ושיחרר מהמקום כדור אדיר שנהדף על ידי השוער לקרן. באקה המשיכה להראות דומיננטית ובדקה ה-33׳ בלבול גדול ברחבה של צור שלום מסתיים עם כדור ברשת אך השופט פסל את השער בטענה לעבירה שספק אם הייתה בכלל. הצהובים של צור שלום חיכו עד הדקה ה-40׳ בכדי להגיע לשערו של אסיל עוויסאת כאשר אלירן אלקובי הגיע למצב מצוין מול השער, סובב את הכדור לפינה הרחוקה אך הכדור עבר קרוב מאוד ליד העמוד ויצא החוצה. לקראת סיום המחצית סארי חאג׳ יחיא ניסה את מזלו ובעט מחוץ לרחבה החוצה. תיקו מאופס בתום מחצית מצוינת של האדומים מבאקה.

 

פתיחת המחצית השנייה הייתה מהירה מאוד, וכבר בדקות הראשונות אפשר היה לחוש את התאבון של שחקני באקה להבקיע את שער היתרון ובדקה ה-55׳ מוחמד סאמר משתלט בעזרת היד על כדור הגובה ודוחק את הכדור לרשת אך השופט, הפעם בצדק, פסל עוד שער של האורחים.

 ערבוביה ליד שערה של צור שלום

 

רבע שעה נותרה לסיום בצור שלום והפועל באקה מתקשה מאוד להגיע למצבים ולאיים על השער כמו שעשתה במחצית הראשונה. בצד השני צור שלום נראתה חסרת אונים מבחינה התקפית ונראתה כמי שרוצה לשמור על התוצאה ולהסתפק בנקודה. הפועל באקה איבדה ריכוז בדקות הסיום ובדקה ה-78׳ אופק יפרח בעט כדור מסובב החוצה. דקה לאחר מכן הגיע המצב הבודד של צור שלום במחצית השנייה כשניסן רביבו בעט כדור שהיה חלש מדי מלהכניע את עוויסאת. צור שלום פתאום התעוררה וניסתה לעקוץ את באקה, בדקה ה83׳ כדור חופשי שבוצע בחכמה על ידי דולב אזרואל שמסר לאדיר דנין אבל האחרון החמיץ ממרחק מטר מהשער.

 

דקה אחת עברה וצור שלום הגיעה לשלוש הזדמנויות טובות בזו אחר זו אבל אף אחת מהן לא הסתיימה עם כדור ברשת. המתח הגיעה לשיאו לקראת שריקת הסיום כשבדקה ה-90׳ באקה יצאה למתפרצת מהירה, ונגיעת יד של שחקן צור שלום ברחבה גרמה לשופט לשרוק לפנדל. אלמוג אוחיון ניגש לבעוט וקבע 1-0 מדהים לאדומים. אבל זה לא היה סוף הסיפור: עמוק בתוך תוספת הזמן היה זה שוב אוחיון המצטיין במשחק שירה כדור מדויק אל השער והכפיל את התוצאה. 0-2 דרמטי בסיום לבאקה אל גרבייה.

 

 איש המשחק של באקה. אוחיון

 

 שחקני שתי הקבוצות במהלך המשחק

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload