משחק רביעי רצוף ללא ניצחון להפועל כפר כנא

חניכיו של פאיד חסון שלטו במשחק מול הפועל ירושלים אך לא הצליחו לצאת עם מלוא הנקודות לאחר תיקו 1-1. הייתם חלבי כבש לזכות הפועל ירושלים.

הפועל כפר כנא פגשה היום בצהריים את הפועל ירושלים במגרש הסנטטי בהר חומה במטרה לנצח ולחזור לצפון עם שלוש הנקודות. המחצית הראשונה הייתה שקולה עם הזדמנויות משני הצדדים, ובעוד כפר כנא לא הצליחה לכבוש, הפועל ירושלים הצליחה באחת ההזדמנויות לעלות ליתרון 1-0 בדקה ה 24 משער שכבש הייתם חלבי, תוצאה שנשמרה עד סיום המחצית הראשונה.

יציעים כמעט ריקים בהר חומה

במחצית השנייה ביצע מאמן האורחת שני חילופים כששלח למגרש את אמיר נפאע במקומו של בר שם טוב ומוחמד אבו ליל במקום אימן חטיב. כפר כנא לא חיכתה הרבה זמן עד שהשיגה את שער השוויון אותו כבש איציק נאש בדקה ה 50'.

השליטה של כפר כנא במחצית השנייה הייתה מוחלטת והקבוצה הגבירה את הלחץ מה שגרם לשחקני המארחת לבצע הרבה עבירות כדי לעצור את שחקני האורחת ובדקה ה 68' הורחק אסף לוי מהפועל ירושלים בכרטיס צהוב שני. עד לסיום ניסו שחקניו של פאיד חסון לכבוש שער שני אך הגנת ירושלים הצליחה למנוע מהם זאת. 1-1 בסיום ומשחק רביעי רצוף בו הקבוצה לא מצליחה לרשום ניצחון.

שחקני שתי הקבוצות במהלך המשחק

כובש השער להפועל ירושלים הייתם חלבי מאוכזב מהתוצאה למרות השער. השחקן שכבש בכל המסגרות שבעה שערים מתחילת העונה חושב שהקבוצה הייתה עדיפה על כפר כנא: "אני מאוכזב מהתוצאה, רצינו לנצח את המשחק. יש לנו בעיה שאנחנו משחקים טוב אבל מסתבכים וזה גורם לנו לאבד נקודות".

כבש ראשון לקבוצתו. חלבי

צילום: נזיה סולטאן

#הפועלירושלים #הפועלכפרכנא #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות