ליגה ב' צפון: ניצחון שני ברציפות לדבוריה במשחק המרכזי

ליגה ב' צפון: דבורייה ניצחה 3-0 את נג'ידאת במשחק המרכזי, מכבי אכסאל עשתה מהפך מול פרדיס, ערערה רשמה ניצחון בכורה עם המאמן עיסא נג'ידאת. 

במשחק המרכזי של משחקי יום שישי בליגה ב' צפון ב', אירחה מכבי נוג'ידאת את מ.ס. דבוריה. דבוריה השואפת לעלות לליגה א' הייתה חייבת ניצחון כדי להישאר במרחק סביר מהפסגה ועשתה זאת בסטייל עם 3-0 חלק.

 עשתה ניצחון חלק. שחקני דבורייה חוגגים את אחד השערים

צילום: עובאדה אכתילאת

דבוריה בישרה על הבאות כבר בתחילת המשחק ובדקה ה-2' עלתה ליתרון כשאבי מלכה בעט משנים עשר מטרים לימינו של שוער האורחת ותוצאה זו נשמרה עד לסיום המחצית הראשונה. את המחצית השנייה פתחה דבוריה כמו הראשונה ובדקה ה-48' כבשה מפנדל של אבי מלכה שהשלים צמד.

במהלך שהביא לבעיטת העונשין ספג מוחמד נוג'ידאת צהוב שני והורחק, האורחת שהייתה עדיפה גם ללא חסרון מספרי בשורות המארחת המשיכה בשלה וכבשה את השלישי בדקה ה 80' לאחר שבני סימנטוב נגח כדור קרן שהוגבהה לכיוונו לרשתה של נוג'ידאת וקבע את תוצאת הסיום 3-0. דבורייה השלימה את המשימה ויצאה עם נקודות נוספות, נג'ידאת מצדה עם חוסר מזל במגרשה הביתי בו עדיין לא ניצחה יוצאת השבוע ללא נקודות נוספות למאזנה. 

כובש השער השלישי. בני סימן טוב

צילום: עובאדה אכתילאת

הקהל של דבורייה חוגג

צילום: עובאדה אכתילאת

במשחקים נוספים שהתקיימו היום בליגה ב' צפון ב' רשמה מכבי אכסאל ניצחון דרמטי כשחוללה מהפך בדקות הסיום במשחק החוץ מול הפועל בני פרדיס וניצחה אותה בתוצאה 3-2. במשחק רב שערים נוסף נפרדו הפועל טירת הכרמל ומכבי ריינה בתוצאה 2-2. הפועל בני ערערה עארה עם מאמנה החדש עיסא נג'ידאת ולאחר מסע הרכש שעשתה השבוע ניצחה בביתה את בית"ר פרדס חנה בתוצאה 2-0.

במחוז צפון א' נפרדו מכבי מעלות תרשיחא והפועל איחוד כפר סמיע בתיקו אחד. צעירי כפר כנא ומכבי בני נחף סיימו את משחקן בתיקו 2-2 מאכזב מאוד עבור קבוצתו של הישאם זועבי שלא הצליחה לחזור למסלול הנצחנות ומאבדת נקודות יקרות במאבק העלייה ובמשחק נוסף נוצחה קבוצת צעירי טמרה בביתה על ידי מכבי שפרעם בתוצאה 2-0.

#דבורייה #בניערערהעארה #מכבינגידאת

כתבות נוספות