אכסאל אספה שלוש נקודות חשובות למאבקי הצמרת ממשחק מפתיע ולא קל מול דלית אל כרמל

שמחה מהולה באכזבה: אכסאל מרוצה משלוש נקודות אך מאוכזבת ממהלך המשחק, דליה מרוצה ממהלך המשחק אך מאוכזבת שלא לקחה נקודות. מועמר קראקרה מתוסכל ושוקל לבקש לעזוב: "מבינים את התסכול אבל נתמוך בו, הוא לא יעזוב". דליה הגיעה עם סגל קצר ושני שחקני ספסל בלבד.  

 

סימני שאלה רבים עלו סביב המשחק שהתקיים היום(שישי) במגרש באכסאל ויותר סביב האורחת ולא המארחת. מצבה של מכבי דלית אל כרמל לא היה ברור והיה נראה לרגעים שהקבוצה על סף פירוק אך הסגל שהצליחה לחבר למשחק נלחם היום עד השנייה האחרונה. כמו כן על הקווים של הקבוצה עמד מאמן חדש לאחר שמאהר חסון ואילן אטלי עזבו באותו השבוע וכעת מי שהדריך את הקבוצה הוא אוהד שמאי. מנגד, עמדה הפועל אכסאל שרק רצתה לאסוף נקודות חשובות להמשך מאבקי הצמרת שלה לאחר שסיימה בתיקו בשבוע שעבר מול באקה אל גרבייה וידעה שעליה לחזור למסלול הניצחונות. 

 

מכבי דליה פתחה בהרכב הבא: השוער אייל מרזוק, רפי כהן, פהמי חלבי, אמיר עודה, אלמוג קושניר, בר מלכה, מתנאל בן סימון, מוחמד עזאיזה, מוחמד סכראן, עמאר זידאן, האדי אבו סעדה. יש לציין כי לקבוצה היו שני חילופים בלבד על הספסל. 

 מאמן חדש לדליה. אוהד שמאי 

 

הפועל אכסאל פתחה בהרכב הבא: שוער כמאל כנענה, חוסאם אבו סאלח, אלירן חודדה, שרון לוי, שמעון הרוש, בן מלכה, מוסא טראבין(ניר אברג'יל), חמד גנאים, חן ידען(אבירן תורג'מן), עומר בוארון, מועמר קראקרה. השוער אוהד דוד נותר מחוץ להרכב בהחלטת המאמן סמיר עיסא, דור הלוי לא שותף לאחר שהיה חולה במשך כל השבוע ובמקומו שרון לוי פתח כבלם. ואיל חרבאוי מרצה עונש הרחקת חמישה צהובים ולא שותף.

 פתח במקומו של אוהד דוד. כנענה 

 

המשחק נפתח בשליטה מוחלטת של הפועל אכסאל וכבר בתחילת המחצית הראשונה נרשמו החמצות גדולות שלה אחת אחרי השנייה, הראשונה של מועמר קראקרה ומיד אחריו של עומר בוארון וחן ידען. בשלב הזה דליה כמעט לא נגעה בכדור ורק חיכתה לטעויות של המארחת.

 

בדקה ה-30' הגיע הרגע לו ציפתה אכסאל והיא עלתה ליתרון 1-0 משער שכבש אחד השחקנים המשמעותיים בסגל אכסאל עומר בוארון בנגיחת כדור שבישל לו חן ידען. על אף שאכסאל ניסתה להכפיל את היתרון בדקות לאחר השער, היא הצליחה לשמור עליו למשך שבע דקות בלבד כשבדקה ה-37' ספגה שער שוויון מפתיע שכבש קפטן מכבי דליה עאמר זידאן. 

 כבש שער יקר לקבוצתו. זידאן

 

בדקה ה-69' נשרק פנדל לטובתה של הפועל אכסאל בעקבות עבירת נגיעת יד של שחקן מכבי דליה מוחמד עזאיזה בתוך הרחבה. אלירן חודדה שספג פציעה בראשו אך המשיך לשחק כשהוא חבוש, שלח כדור לעבר השער של מרזוק וקבע יתרון 2-1 שנשמר עד לסיום.

 

מכבי דליה נלחמה לאורך כל 90 הדקות ורצתה להשוות אך לא הצליחה לעשות זאת, מנגד הפועל אכסאל ניסתה להגדיל את היתרון ורשמה החמצות רבות. בדקות הסיום המאמן סמיר עיסא הוציא את אחד משחקני ההתקפה חן ידען והכניס את הקשר האחורי אבירן תורג'מן והקבוצה שמרה על התוצאה שהעניקה לה את שלוש הנקודות שרצתה.

 המשיך לשחק על אף שנפצע. חודדה

 

עוד במהלך המחצית השנייה נראה ששחקני מכבי דליה התעייפו מאוד ושני שחקנים(פהמי חלבי ובר מלכה) אף נפצעו ולאורך חלק גדול במחצית השנייה נצפה בר מלכה סוחב את רגלו אך שיחק עד שריקת הסיום לאחר שהקבוצה כבר עשתה את שני החילופים שהיו ברשותה ולא היה שחקן שלישי בספסל.


בסיום המשחק נרשמה תקרית בין שחקן מכבי דליה המורחק מחמד נג'מי לבין צוות האבטחה המקומי לאחר שהשחקן לא הורשה להיכנס לתחומי המגרש בעקבות הרחקתו. בנוסף, בהנהלת אכסאל נצפו כועסים על חלק מאנשי דליה שהודיעו לתקשורת שהמשחק לא התקיים ביום שני האחרון בעקבות סירובם לתת להם את מגרשם הביתי.

 סבלו מפציעות רבות. שחקני דליה 

 

עוד בסיום המשחק מי שנצפה מתוסכל הוא החלוץ מועמר קראקרה שזהו משחקו הרביעי שהוא לא כובש על אף הזדמנויות רבות אליהן הגיע ונראה שזה אכזב אותו מאוד. בסביבתו של החלוץ סיפרו שהוא שוקל לבקש לעזוב ובסיום המשחק הוא גם עזב את קבוצת הווטסאפ של השחקנים. בהנהלת הפועל אכסאל הגיבו לאירוע: "מבינים את התסכול, אבל נתמוך בו והוא החלוץ הטוב ביותר בליגה. מועמר נשאר שחקן הקבוצה".

 רוצה לחזור לכבוש. קראקרה 

 

בהאא חליל יו"ר הפועל אכסאל מסר בתגובה: "מדובר במשחק שהיריבה באה להסתגר ושלוש הנקודות זה מה שחשוב. אנחנו לא מאוכזבים מהיכולת של הקבוצה, לא מעניין אותי אף קבוצה בליגה לא דליה ולא אף אחת אחרת, העיקר שנעלה בסוף"

 

על הויכוח עם הנהלת דליה: "המועצה אישרה להם לשחק באכסאל ואין שום בעיה, מנהל המגרש ביקש מהם ללכת להערכת מצב והם אמרו שהם לא יכולים ללכת למשטרה וביקשו מאיתנו שנשלח להם מכתב שהמועצה לא מעוניינת לתת את המגרש. דליה לא שיחקה באכסאל בגלל שלא היה לה סגל למשחק". 

 

מנגד בצד מכבי דליה אמר המאמן אוהד שמאי: "הרבה שחקנים עזבו, כולם נתנו 300 אחוז ואפילו היינו קרובים לעקוץ. שיחקו פה כמו גברים, שאלו אותי אתמול אם נגיע או לא, אם נספוג 10 או 15 שיערים. אמנם הפסדנו לקבוצה שמועמדת לעלות ליגה אבל אנחנו מבחינתנו במשחק שלנו ניצחנו. על ההמשך שלי כאן? נדע ביום ראשון".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload