ליגה ב': כפר מנדא וכאבול בקרב צמוד על המקום בצמרת, ממב"ע תנסה להתאושש מול המוליכה כאוכב

לקראת המחזור ה-11 בליגה ב' צפון א': ממב"ע גולן תנסה להתאושש מההפסד המאכזב במחזור האחרון מול המוליכה כאוכב, כפר מנדא וכאבול בקרב מסקרן על שלוש נקודות יקרות במאבק הצמרת.

המשחק המרכזי יתקיים בין המוליכה הפועל כאוכב שתארח את בני ממב"ע הגולן העולה החדשה. כאוכב מגיעה למשחק(שבת, 14:00) לאחר ניצחון ביתי קשה מהמחזור הקודם על איחוד בני סמיע. מנגד, בני ממב"ע נחלה הפסד מאכזב כשנכנעה 6-2 לבית"ר נהריה במשחק שנערך בג'וליס ובעקבותיו הקבוצה חיזקה את עמדת השוער בתחילת השבוע כשהחזירה לשירותיה את אייל וקראט, השוער הוותיק שחגג הרבה עליות ושעלה יחד עם ממב"ע לליגה ב' בעונה החולפת.

חניכיו של סאלח נמארנה ממשיכים להפגין יכולת נפלאה ויציבה בנוסף למשחק טקטי ברמה גבוהה, הם יקוו להשאיר את מלוא הנקודות בבית להמשיך לברוח בצמרת הטבלה. לעומת זאת, בני ממב"ע הגולן כבר הראתה שהיא יריבה עיקשת ויכולה לעצור כל קבוצה. סאלח נמארנה, מאמן הפועל כאוכב, מסר ליאללה ספורט: "זהו משחק נגד אחת הקבוצות הטובות בליגה. כל משחק בשבילנו הוא פרויקט בפני עצמו, נבוא מוכנים בשביל לנצח ונסגור את כל הנקודות החזקות של ממב"ע".

רוצים לשמור ואף להגיד את הפער בצמרת. שחקני כאוכב

מועדון כדורגל אחווה כפר מנדא - עירוני בני כאבול (שבת)

המפגש המרתק של המחזור יפגיש בין כפר מנדא שאיבדה שלוש נקודות חשובות בסבב הקודם לאחר שהפסידה 2-0 בחוץ להפועל בני בועיינה, לבין בני כאבול החמישית בטבלה שהצליחה במחזור הקודם לנצח את מכבי צעירי שפרעם 0-1 ומאז אף התחזקה בשלושה שחקנים חדשים והם מוחמד כתאבי, אברהם טפטה ושימי אדרי.

שלוש נקודות מפרידות בין שתי הקבוצות ומשחק אחד חסר לבני כאבול שרוצה להידבק לצמרת. המארחת מבחינתה רוצה לנצח בכל מחיר ולהמשיך לרדוף אחרי כאוכב המובילה והם יודעים שהפסד עלול לגרום לה לאבד את המקום השני בטבלת הליגה.

משחקים נוספים באותו המחזור:

אחווה עראבה- אחי עכו (שבת, 14:15, טמרה)

מאז הגעתו של אחמד סבע לקבוצה, דובר עליה לא מעט ועד כה היא עמדה במבחן הראשון שלה בשבוע שעבר מול מכבי נחף. פרט מעניין נוסף הוא דווקא החיזוק שהגיע השבוע לקבוצה בדמות החלוץ בלאל סבע מהפועל שפרעם יערוך הופעת בכורה במדי הקבוצה מליגה ב'.

איחוד בני מג'דל כרום - הפועל בועיינה (שבת)

האורחת המשתפרת בהדרכתו של המאמן אוסאמה מריח, מגיע לאחר ניצחון גדול בקרב מול קבוצת הצמרת כפר מנדא בשבוע שעבר ולאחר שהוכיחה שיכולה לנצח את המוליכות, גם מול מג'דל כרום היא צפויה לתת משחק לא פשוט ואין ספק שצפוי כאן קרב מעניין.

הנהלת ומאמן הפועל בועיינה לאחר ניצחון הקבוצה האחרון. צפו

מועדון כדורגל צעירי טמרה - מכבי צעירי שפרעם (שישי, 14:00)

צעירי טמרה שעשתה את הפתעת המחזור בשבוע שעבר כשניצחה את צעירי כפר כנא, תארח את מכבי שפרעם שעברה השבוע שינוי גדול בדמות עמדת המאמן לאחר שמקומו של בלאל קדרייה מונה המאמן ניסים אדרי שיערוך בכורה על הקווים בקבוצה.

מועדון ספורט צעירי כפר כנא - מכבי בני נחף (שישי, 14:00)

אין ספק בכפר כנא ציפו לקחת שלוש נקודות יקרות בשבוע שעבר אך זה לא הלך. כזכור, הקבוצה התחזקה בשחקנים משמעותיים מאוד לאחרונה והם הבלם מהראן אבו ריא, המגן תאאר קיטאני, הקשר סולטאן זועבי והחלוץ הייתם מחאג'נה ואין ספק שמה שחסר לקבוצתו של הישאם זועבי זה רק לעמוד במבחן התוצאה כי בהיבט הסגל שלה, הוא מסוגל להתמודד בחוזקה מול כל קבוצה בליגה והשבוע ייאלץ להתמודד מול מכבי נחף מהמקום התשיעי שמגיעה לאחר חמישה משחקים רצופים ללא ניצחון.

מכבי סקציה מעלות תרשיחא - הפועל איחוד בני סמיע (שישי, 11:00)

מעלות תרשיחא אמנם הצליחה לעצור במחזור האחרון את רצף ההפסדים הגדול שלה באמצעות תיקו מאופס, אך אין ספק שהיא תעשה הכל על מנת לחזור לנצח ולקחת הפעם את מלוא הנקודות האפשריות שיעזרו לה לנסות ולברוח מהתחתית. מנגד, בני סמיע במצב טוב יותר גם בהיבט המיקום בטבלה וגם בהיבט רצף המשחקים ללא ניצחון כאשר במאזנה שני הפסדים רצופים אותם תנסה לעצור באמצעות ניצחון על הקבוצה מהתחתית.

#הפועלכאוכב #בניכאבול #כפרמנדא #צעיריכפרכנא

כתבות נוספות