ליגה ב': זלפה תארח את הפועל דליה, כפר קרע ופרדיס בקרב צמוד על המקום בצמרת

לקראת המחזור ה-11 בליגה ב' צפון ב': במשחק המרכזי בין בני זלפה תארח את הפועל דלית אל כרמל, דבוריה תצא לנג'ידאת, כפר קרע ופרדיס ינסו לחזור למסלול הניצחונות כאשר יתמודדו אחת מול השנייה.

במסגרת המשחק המרכזי במחוז צפון ב' תארח הפועל בני זלפה את הפועל דלית אל כרמל. זלפה הצליחה בשבוע שעבר לחזור למסלול הניצחונות לאחר שגברה בחוץ 1-2 על מכבי אחי אכסאל והחבורה של המאמן נביל אמארה רוצה לחבר רצף ניצחונות שיחזק את מעמדם בראשות טבלת הליגה. בצדו השני של המגרש, הפועל דליה תעלה לכר הדשא באום אל פחם לאחר הפסד ביתי להפועל טירת כרמל במשחק דרמטי שנערך בעוספיה והמשחק הזה הוא מאוד גורלי עבורה ועבור קבלת ההחלטות שלה להמשך הדרך.

אמנם בני זלפה אינה נחשבת כקבוצה שכובשת הרבה שערים (17 שערים) לעומת קבוצות אחרות דוגמת טירת כרמל שכבשה 29 שערים ואלנהדה נצרת שהבקיעה 22 שערי ליגה, אך יש לה את ההגנה הטובה ביותר בליגה שספגה עד כה רק שבעה שערים בעשרה משחקים. מנגד, הפועל דליה מצליחה לכבוש שערים בתקופה האחרונה אך מצד שני סובלת בחלק ההגנתי שבמקביל ספג 17 שערים עד כה.

שחקני זלפה רוצים לחזק את מעמדם בצמרת

צילום: ודיע ג'בארין

נביל אמארה מאמן בני זלפה, אמר ליאללה ספורט לקראת המשחק: "אנחנו מרוצים מהתוצאות שלנו עד כה והדברים עובדים בצורה מצוינת. המשימה לשמור על הצמרת היא קשה ואנו מתייחסים לכל משחק כגמר גביע ובשבילנו כל משחק הוא קרב מסוכן". על הכנות הקבוצה לקראת המשחק נגד הפועל דליה הוסיף: "העברנו את המשחק לאום אל פחם ביום ראשון מטעמי שבת(המשחק היה אמור להתקיים בבית שאן) ואנחנו עובדים ומתכוננים כמו שצריך, יש שני שחקנים שסובלים מפציעות קלות נקווה שעד המשחק הם יהיו כשירים".

משחקים נוספים שיתקיימו:

מועדון ספורט צעירי טורעאן - איחוד בני כפר קרע (שישי)

הקבוצה מהמקום האחרון אשר סימן שאלה גדול עומד סביב הישארותה בליגה וקיומה במחזורים הקרובים, צפויה לארח את קבוצתו החדשה שמדריך המאמן מרואן ריאן. כזכור, המארחת מצדה כבר לא הופיעה עד כה לשני משחקי ליגה עקב מצבה ואילו לא תופיע גם למשחק הקרוב לא יהיה לה מנוס והיא תיאלץ ללכת לפירוק. מנגד, קבוצתו של מרואן ריאן לא צלחה את הופעת הבכורה של המאמן החדש על הקווים בשבוע שעבר מול נג'ידאת וזו תהיה הזדמנות חדשה בשבילה לצבור שלוש נקודות יקרות שישאירו אותה בתמונת הצמרת. כמו כן הקבוצה עשתה השבוע חיזוק משמעותי בדמות הבלם בטרוס עתמה והקשר מוחמד ג'מאל ואף צפויה לעשות חיזוקים נוספים בהמשך.

הפועל טירת כרמל - מכבי בני ריינה (שישי, 13:00)

המארחת בפתיחת עונה נהדרת אל מול האורחת שמשחקה האחרון בוטל והיא הגיעה בעקבות זאת לבית הדין של ההתאחדות אמש. מהנהלת ריינה מסרו ליאללה ספורט: "היה אתמול דיון, אך ההחלטה נדחתה להיום. סיכוי גדול שנקבל משחק חוזר. המשחק לא התקיים כי היו בעיות עם הזמנת המגרש שפרדס חנה לא הסכימה לשחק ביום שהזמנו את המגרש. משחק הבית הבא שלנו יתקיים כרגיל, יש לנו הסכם עם אכסאל ונשחק שם".

הפועל בני פרדיס מ. עבדאלעאל - מכבי אחי איכסל (שישי, 13:15)

השבוע האחרון בפרדיס היה עמוס במיוחד. כזכור, היה עיסוק רב סביב עהמדת המאמן ולאחר שמונה המאמן פריד טאהר, בפרדיס עשו שינוי מפתיע ומינו את ואפי חוסנייה שצפוי לערוך הופעת בכורה על הקווים. מנגד, מכבי אכסאל שגם היא לא הצליחה לרשום ניצחון בהופעת בכורה של מאמנה החדש מול בני זלפה בשבוע שעבר, תנסה לעשות זאת השבוע. משחק גורלי עבור שתי הקבוצות עם המאמנים החדשים להמשך הדרך. האם כפר קרע תשמור על מקומה מעל פרדיס או שמא פרדיס היא זו שתחלוף על פניה בטבלה? בתום המשחק יתברר.

ינסה לרשום בכורה מוצלחת על הקווים בפרדיס

מכבי נוג'ידאת אחמד - מועדון ספורט דבוריה (שישי, 13:15)

המארחת המפתיעה שעשתה ניצחון גדול על כפר קרע בשבוע האחרון, תפגוש את דבוריה שהתפוצצה גם היא על פרדיס במחזור האחרון. שתי הקבוצות מגיעות נחושות לקחת שלוש נקודות יקרות ואין ספק שעבור דבורייה ניצחון במשחק הזה הוא סימן דרך חשוב להמשך המשימה אותה הציבו לעצמם כמטרה במועדון והיא עלייה ליגה. מכבי נג'ידאת תארח את קבוצתו של חנא פרהוד לבמגרשה הביתי ותנסה מצדה להשיג ניצחון ביתי ראשון מאעז שפתחה את מגרשה החדש.

הפועל בני ערערה עארה - בית"ר פרדס חנה (שישי, 13:30)

מהפכה. זה מה שנעשה השבוע בבני ערערה עארה. לא פחות משלושה שחקני מפתח שצורפו לסגל בדמות הבלם אביב מלכה, הקשר אביב כהן והקשר לירן שריקי צפויים לחזק את קבוצתו של עיסא נג'ידאת שסבלה מפתיחת עונה קשה במיוחד ואף לא הצליחה לצאת לדרך חדשה כפי שציפתה במחזור האחרון וזאת בעקבות ההפסד לאלנהדה נצרת. אם כך, כעת ינסו בערערה לצאת לדרך החדשה לה ציפו זמן רב באמצעות ניצחון ביתי על בית"ר פרדס חנה.

הפועל מועדון כדורגל סנדלה גלבוע - מכבי עין מאהל ג'אמל (שבת, 14:00)

לאחר התיקו המאופס שעשתה סנדלה בשבוע שעבר מול רמות מנשה, היא תנסה לחזור למסלול הניצחונות ולקחת שלוש נקודות מעין מאהל. האורחת מצדה, נמצאת בדרך הנכונה לברוח מהתחתית לאחר פתיחת עונה רעה במיוחד אך חיבור שלושה ניצחונות רצופים. בשבוע שעבר מול טורעאן ולפניו מול נג'ידאת וכפר קרע.

רוצים לחזור למסלול הנצחונות. שחקני סנדלה

צילום: ודיע ג'בארין

מועדון כדורגל אלנהדה נצרת - הפועל רמות מנשה מגידו (שבת, 14:30)

אלנהדה נצרת מגיעה לאחר ניצחון על בני ערערה שהוא בעצם הניצחון הרביעי שלה ברציפות ומיקם אותה במקום השני בין רביעיית הצמרת עם מספר נקודות זהה לשל דבורייה וטירת הכרמל. מנגד, רמות מנשה פחות יציבה ולא הצליחה לאחרונה לייצר רצף ניצחונות אך מנגד הצליחה לחלץ נקודה אחת בתיקו האחרון מול סנדלה גלבוע.

#הפועלבניזלפה #דבורייה #הפועלסנדלהגלבוע

כתבות נוספות