הפועל כפר כנא תנסה לחזור למסלול הנצחונות, טירה וקריית אתא בקרב תחתית צמוד

ליגה א' צפון: כפר כנא תנסה לחזור למסלול הניצחונות מול הפועל ירושלים, טירה לאחר חיזוק תנסה לנצח ולכבוש לאחר שלושה משחקים שהסתיימו בתיקו מאופס.

מכבי עירוני קריית אתא – מ.ס. טירה (ששי 12:45, קריית אתא)

הניצחון הראשון של מ.ס. טירה העונה במחזור השביעי במשחק החוץ מול מכבי דליה, יחד עם העובדה שהקבוצה כבשה שישה שערים באותו המשחק, נתנה הרגשה שהנה הקבוצה מתחילה לענות על הציפיות ממנה לפני תחילת העונה אלא שאז הגיעו שלושת המחזורים האחרונים בהם רשמה הקבוצה שלוש תוצאות תיקו מאופס ולמרות שהקבוצה השתפרה מאוד מבחינה טקטית, היא הבינה שנדרש לה חיזוק לחלק ההתקפי ולשם כך צירפה אמש(רביעי) את החלוץ אלירן שמש(ראה ידיעה נפרדת).

יום שישי הקרוב הוא הזדמנות מצוינת עבור טירה להיפרד מהמקום האחרון כאשר אם הקבוצה תנצח היא תעקוף את קריית אתא שנמצאת שני מקומות מעליה בטבלה. המיקום של שתי הקבוצות והעובדה ששתיהן יחד כבשו שלושה עשר שערים בלבד בעשרים משחקים שקיימו העונה יחד, גורמת לנו לצפות למשחק צמוד ודל בשערים אלא אם כן אחת מהן תספק לנו הפתעה גדולה.

משחק גורלי. מוחמד סמארה

צילום: נזיה סולטאן

הפועל שפרעם – הפועל אסי גלבוע (שישי 13:00, שפרעם)

הבעיות הפנימיות שמלוות את הפועל שפרעם מתחילת העונה, הרחקתו של המאמן אבו רקייק והמכה הנוספת עם עזיבתו של בילאל סבע, לא ממש עזרו בלשון המעטה לקבוצה להתכונן בצורה שקטה למשחק החשוב במאבקי התחתית מול הפועל אסי גלבוע, אך הצטרפותו של החלוץ תאמר אטרש לקבוצה וקבלת אישור הניהול התקין, רוממו מאוד את מצב הרוח בקבוצה שמקווה ומאמינה שתצליח בקרוב לצרף שחקנים נוספים שיצעידו אותה במעלה הטבלה, אמנם עד שזה יקרה תצטרך הקבוצה לעבוד קשה במשחק מחר כאשר יש לה הזדמנות מצוינת לברוח מהתחתית הבוערת אם תנצח בביתה את הפועל אסי גלבוע שמפגרת אחריה בנקודה אחת ונמצאת מתחת לקו האדום.

הפועל ירושלים - הפועל כפר כנא (שישי 12:30, הר חומה סנטטי)

לאחר שלא ניצחה בשלושת המחזורים האחרונים בהם איבדה את ראשות הטבלה, תגיע מחר הפועל כפר כנא לירושלים למשחק מול הפועל המקומית. העובדה שהפועל ירושלים לא ניצחה בבית העונה לא גורמת לאנשי הקבוצה להקל ראש ביריבה מהבירה ולרשותו של המאמן פאיד חסון יעמוד סגל מלא לקראת המשחק.

צפו בפאיד חסון לאחר ההפסד במחזור האחרון לטבריה

#מסטירה #הפועלכפרכנא #הפועלשפרעם

כתבות נוספות