אשרף אלעל סיים את תפקידו בהפועל אום אל פחם

פרסום ראשון: המנהל המקצועי אשרף אלעל סיים את תפקידו בהפועל אום אל פחם.

בהחלטת הנהלת הקבוצה, המנהל המקצועי אשרף אלעל סיים את דרכו. כזכור, אשרף הגיע בתקופתו של סבע לאחר שמעמדו של המאמן הקודם התערער והוחלט על ביצוע שינוי מקצועי בסגל האימון של הקבוצה. מאז נכח אשרף בצוות המקצועי של הקבוצה ועבד בצמוד עם המאמן הקודם ועם המאמן הנוכחי ברוך סער עד לימים אלו בהם הוחלט על ידי הנהלת הקבוצה על סיום תפקידו.

הנהלת אום אל פחם אישרה את הידיעה ומסרה בתגובה: "מצאו שיש חילוקי דעות בין הצוות המקצועי לניהולי, הקבוצה מינתה לאחרונה מאמן בכיר בדמותו של ברוך סער ובמצב הדברים חשוב שתהיה דעה מקצועית אחת בכדי שלא נגרום לבלבול בתוך המערכת. אשרף הוא שחקן עבר מוערך ומאמן מצוין ונשמח לשתף איתו פעולה שוב בעתיד, הדלת תהיה פתוחה ועכשיו הפנים שלנו הן קדימה בכדי להשיג את המטרה ולצורך זה יש לנו מאמן אחד שקוראים לו ברוך סער".

סיים את דרכו באום אל פחם. אשרף אלעל

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

תגובתו של המנהל המקצועי אשרף אלעל: "קמתי הבוקר, ראיתי הודעה מאחד מחברי ההנהלה שסיימתי את תפקידי בקבוצה. האמת? בהתחלה חשבתי שזה בצחוק כי לא ראיתי סיבה שזה יקרה. הרמתי טלפון להנהלה ושאלתי על אותה הודעה והבנתי שהחליטו במהלך הלילה בישיבה על סיום תפקידי, ביקשתי הסבר ועד עכשיו לא חזרו אליי עם הסבר כמו שצריך. אין לי הרבה מה להוסיף, עשיתי את תפקידי על הצד הטוב ביותר".

עוד הוסיף אשרף: "אני חושב שאם מפטרים בן אדם זה רק כשיש סיבות, אני הבאתי את המאמן הכי טוב בליגה לדעתי וכולם יודעים את זה. עבדתי בשביל הקבוצה במשך חודש לא ישנתי בלילות בשבילה וכולם יעידו על כך שעשיתי את תפקידי על הצד הטוב ביותר. מה קרה בדרך? אני לא יודע, עד עכשיו לא קיבלתי תשובה. כשדיברתי עם ברוך הוא קיבל את אותה הודעה כמוני וגם לו אין תשובות בשבילי. אני מאוכזב מאוד, אם כשמצליחים ולפני משחקים כאלה חשובים מפטרים. מה יקרה כשלא ילך? בכל מקרה בטוח שזה לא משהו אישי ומאחל להם בהצלחה, התחברתי פה לכולם".

#הפועלאוםאלפאחם

כתבות נוספות