אחי נצרת מקווה להתאושש על חשבון רמת גן

קבוצתו של אדהם האדיה יוצאת למשחק קשה מול הפועל רמת גן במטרה לחזור עם מלוא שלוש הנקודות שישאירו אותה במאבק הצמרת הצמוד.

קבוצתו של אדהם האדיה תנסה להתאושש משני ההפסדים הרצופים בשני המחזורים האחרונים, ומקווה לחזור עם שלוש נקודות ממשחק החוץ מול הפועל רמת גן (שישי 15:00, נס ציונה).

בקבוצה לא נלחצים יתר על המידה נוכח תוצאות אלה. בקרב ההנהלה והצוות המקצועי יש תחושה של אכזבה משני ההפסדים, אבל המלים לחץ ומשבר לא מוזכרות שם והם מאמינים שביכולתם לצאת לדרך חדשה כבר במשחק הקרוב ולהמשיך להוות גורם משמעותי בצמרת. הקבוצה ערכה ביום שלישי האחרון משחק אימון מול הנבחרת האולימפית וסיימה אותו בתיקו 2-2. 

אחי הוליכה במחצית הראשונה מצמד של סיטון וספגה שני שערים במחצית השנייה אשר עם תחילתה החליף המאמן את ההרכב שהתחיל את המשחק והעלה לכר הדשא שחקנים צעירים ושחקני נוער. 

 רוצה לחזור למסלול הניצחונות. האדיה

צילום: נזיה סולטאן

לסגל הקבוצה לקראת המשחק יחזור ספואן חילו שחוזר מהשעיה. מואמן סאלח שמחלים מפציעה נמצא עדיין בספק ומי שצפוי לרדת לספסל הוא אכרם שריח ורק במקרה שנינו שחזר מפציעה בשבוע שעבר לא יצליח לשחק בגלל רגישות במקום הפציעה, הוא ימשיך לקבל את חולצת ההרכב הפותח. 

בקו הקדמי ההתלבטות היא האם להחזיר להרכב את אבו ענזה או לתת לסיטון שהצטיין במשחק ההכנה להמשיך בהרכב הפותח. עוד לפי ההרכב המשוער, מוחמד חטיב ועלאא בכר צפויים להמשיך לקבל את חולצת ההרכב הראשון.

בנושא אחר, הקבוצה השתתפה אתמול (רביעי) באירוע חברתי בבית הספר "תיכון הגליל" בעיר, בו נכחו מנהל הקבוצה אחמד ג'אבר, המאמן האדיה שהוא גם בוגר בית הספר, וחלק משחקני הקבוצה שגם השתתפו במשחק קט רגל חגיגי מול נבחרת בית הספר.  

 שמח לחזור לבית הספר בו למד. אדהם האדיה.

#אחינצרת

כתבות נוספות