פארסה: לאחר שטאהר כבר מונה לתפקיד המאמן, בפרדיס החליטו על שינוי ומינו את ואפי חוסנייה

הפתעה בפרדיס. לאחר שכבר מונה המאמן פריד טאהר, עשו שינוי ומינו את המאמן ואפי חוסנייה: "המועצה הציבה תנאי שהיא רוצה מאמן מקומי". טאהר: "פעם ראשונה שקורה לי דבר כזה, ככה לא מתנהלים".

באופן מפתיע ויומיים בלבד לאחר מינויו של המאמן פריד טאהר, הפועל פרדיס הודיעה על מינוי חדש של המאמן ואפי חוסנייה שעלה עם הקבוצה בעונה שעברה לליגה ב'. לטענת גורמים בפרדיס הסיבות לכך הן כלכליות, משום שמועצת פרדיס מסרה לקבוצה שאינה מעוניינת להחתים מאמן זר שאינו מפרדיס שיגרום להוצאות מיותרת ושכרו יהיה גבוה והציבה את הנושא כתנאי הכרחי.

מאמנה החדש של פרדיס ואפי חוסנייה מסר ליאללה ספורט: "המעוצה הציבה תנאי שהיא רוצה מאמן מקומי, אני מאוד שמח ומתרגש לקחת את המשימה. כרגע אני והאוהדים חוגגים שני אירועים שהם המינוי שלי והחזרה לשחק במגרשנו הביתי לאחר 20 שנה ואני מאוד גאה לעמוד על הקווים בפרדיס. אני אערוך היום אימון בכורה ואעודד את השחקנים ואעלה את המורל שלהם בעקבות ההפסד במחזור הקודם״.

קיבל את המושכות. ואפי(משמאל)

על מטרות הקבוצה לעונה הוסיף: ״המטרה שלנו להגיע למקום שממנו עולים ליגה, חיזקנו את עמדת הקשר האחורי שממנה סבלנו בתקופה האחרונה והחתמנו את הקשר אמיר טימניהר שהגיע מהפועל חדרה״.

פריד טאהר שכבר מונה לתפקיד במהלך השבוע אמר ליאללה ספורט: "פעם ראשונה שקורה לי דבר כזה שאני מסכם עם קבוצה ובאים לי עם תירוצים לפני שאני מתחיל, אני מאחל להם בהצלחה מכל הלב אבל לא ככה מתנהלים". בסביבת המאמן סיפרו כי תחילה ביקשו ממנו להמתין עם תחילת ביצוע תפקידו בכדי שריאן טאהא(המאמן הקודם) ימשיך לעוד שבוע אחד נוסף בעקבות עניינים בירוקרטיים אלא שטאהר סרב למשוך את הסוגייה ואז הגיע מינויו של ואפי.

הופתע מהחלטת פרדיס. טאהר

צילום: אחמד עזאיזה

#הפועלבניפרדיס

כתבות נוספות