בשורות חיוביות לשפרעם: "שמחים בשביל השחקנים והאוהדים שהגיע ניהול תקין לקבוצה"

בהפועל שפרעם מרוצים מהבשורות החיוביות שהגיעו לקבוצה: "שמחים בשביל השחקנים והאוהדים שהניהול התקין הגיע". בקבוצה פועלים להחתמת שחקנים חדשים שיחזקו את הסגל, החלוץ תאמר אטרש סיכם בקבוצה. 

לא מעט דובר לאחרונה על הפועל שפרעם כאשר עלו לא מעט בעיות וסימני שאלה סביב עתיד הקבוצה. כזכור, הקבוצה סבלה מבעיות קשות בניהול וזה אף הוביל לכך ששחקניה הבכירים ביקשו את שחרורם, הקבוצה לא הופיעה למשחק הליגה מול הפועל רובי שפירא ולרגעים היה נראה שלא תצליח לשרוד בליגה, אלא שבימים האחרונים בקבוצה קיבלו בשורות החיוביות בכך שקיבלו את אישור הניהול התקין. האם שפרעם תצא סוף כל סוף לדרך חדשה?

מאמן הקבוצה אברהים אבו רקייק אמר ליאללה ספורט: "אני שמח מאוד בשביל השחקנים והאוהדים שהניהול התקין הגיע אחרי חמישה חודשים של סבל ותהפוכות. אני שמח במיוחד בשביל היושב ראש אבו סאלח שעבר גיהינום אמיתי עד שקיבל את האישור מרשם העמותות. אין לי ספק שבתוך שבועיים נחזק את הקבוצה בכמה שחקנים טובים שיעזרו לנו להתבסס בליגה ולהבטיח את ההישארות הרבה לפני תום העונה". 

 האישור שקיבלה הפועל שפרעם 

אם כך, כעת בהפועל שפרעם מנסים למצוא את החיזוק המתאים לקבוצה כאשר מי שכבר הצטרף הוא החלוץ תאמר אטרש. כזכור, החלוץ היה צריך לפתוח את העונה באיטליה אך עניינים בירוקרטיים מנעו ממנו לעשות זאת ומאז ריצה עונש הרחקה של שלושה משחקים כשהוא שחקן הפועל הוד השרון בליגה א' דרום. אטרש והנהלת שפרעם סיכמו ביניהם שיש לחלוץ תעדוף ליציאה בחודש ינואר אם יצליח לחזור לאיטליה ולהשלים את המעבר שרצה בתחילת העונה ובקבוצה פעלו להחתמתו באמצעות סוכנו עידו קרן.  בנוסף, הקבוצה שחררה בימים האחרונים את שחקנה המוכשר בלאל סבע לקבוצת אחווה עראבה בליגה ב'.

בנושא אחר, לקראת משחק הקבוצה הקרוב ביום שישי מול הפועל אסי גלבוע בשפרעם עדיין מתקשים למצוא מגרש בעקבות העובדה שמגרשם עדיין נמצא בשזרוע. בשעות הקרובות תתקבל תשובה סופית בנושא. 

בדרך לשפרעם. אטרש

#הפועלשפרעם

כתבות נוספות