ליגה ב' דרום: שמשון כפר קאסם עצרה את ג'ת ועלתה למקום הראשון

ליגה ב' דרום: שמשון כפר קאסם עצרה את רצף הניצחונות של ג'ת, צעירי טייבה איבדה את המקום הראשון.

המשחק המרכזי נערך ביום שישי בין איחוד בני ג'ת לשמשון כפר קאסם. המארחת לא הפסידה כבר חמישה משחקים ברציפות ואילו לעומתה האורחת שמשון הגיעה לאחר ניצחון מאוד חשוב נגד שמשון תל אביב. המשחק נפתח עם לחץ של ג'ת שהתחילה את המשחק בטירוף וכבר בדקה ה-11' עלתה ליתרון משערו של עידו אביטן. הקבוצה לא הורידה רגל מהגז והמשיכה ללחוץ אך לפספס הרבה הזדמנויות ומי שלא כובש? סופג, לפני סיום המחצית בדקה ה-42' חמודי עבד גאפר בעט מ-26 מטרים לפינה וכבש את התיקו והקבוצות ירדו להפסקה בשוויון 1-1.

במחצית השנייה שמשון הייתה זו שהתעוררה והייתה עדיפה על ג'ת כאשר בדקה ה-65' שי כחלון העלה אותה ליתרון 2-1. ג'ת המשיכה לפספס הזדמנויות ובדקה ה-75' הגיע רגע מפתיע כאשר קפטן שמשון כפר קאסם סאלם אבו סיאם ניגש לבעיטה חופשית ושלח כדור חלש לכיוון השוער יניב טבצ'ניק, הצליח לעבור אל תוך הרשת וחתם את תוצאת המשחק 3-1 לחניכו של שי מאור.

שחקני שמשון כפר קאסם חוגגגים

צילום: לוטפי עיסא

צעירי טייבה איבדה את המקום הראשון אחרי הפסד שני ברציפות, הפעם לבית דגן. המשחק התחיל טוב דווקא מצד של טייבה שעלתה ליתרון של 2-0 עד שהשופט הרחיק את השוער שלה ומאז הגיע המהפך של בית דגן שכבשה שלושה שערים וניצחה אותה בתום משחק דרמטי בתוצאה 3-2.

שמשון בני טייבה ממשיכה במסלול הניצחונות שלה בליגה והפעם נגד קרית אונו בתוצאה 1-0 משערו של ארז שמואלי בדקה ה-2' שהעלה אותה למקום השביעי.

חזרו לנצח. שמשון בני טייבה

הפועל שועאע כפר קאסם הפסידה לאור יהודה בדקה ה-89' מפנדל של החלוץ ארנון טמיר. במשחק נוסף במחוז דרום ב' צעירי רהט סיימה בתיקו 1-1 עם בני רחובות.

#בניטייבה #הפועלצעיריטייבה #שמשוןכפרכקאסם #בניגת

כתבות נוספות