המשחק בין דליה להרצליה לא התקיים, מנוהלות שיחות בין הנהלת מכבי להפועל

מכבי דליה: המשחק מול הפועל הרצליה לא התקיים. שחקני הקבוצה הבכירים עברו ליעדים חדשים, חזרו השיחות בנוגע לאיחוד עתידי עם הפועל.

 

המשחק בין מכבי דלית אל כרמל להפועל הרצליה לא התקיים היום(שני) על אף שחשבו בדליה שיצליחו לקיימו. כזכור, במהלך השבוע האחרון נעשו ניסיונות רבים מצד הקבוצה למצוא מגרש בו תארח, אך אחר שהוחלט כי המשחק יתקיים במגרש באכסאל הוא בכל זאת בוטל ולא התקיים. 

 שחקני מכבי דלית אל כרמל בימים יפים יותר

צילום: נזיה סולטאן 

 

נג'אח חלבי חבר הנהלת מכבי דליה אמר: "אנחנו(הנהלה חדשה) עוד לא שבוע בקבוצה. ההנהלה הקודמת התפטרה ונשארו אולי שמונה שחקנים בקבוצה. התרוצצנו כדי להביא סגל שיוכל לשחק בליגה א', בסוף קרה כל מה שקרה עם הרצליה והוחלט על כך שהמשחק יתקיים היום".

 

עוד הוסיפו בהנהלה: "סגרנו את המגרש באכסאל, אתמול היינו בישיבה בערב וקיבלנו משם טלפון שהמועצה החליטה שלא תשכיר יותר מגרשים לקבוצות מחוץ לאכסאל בגלל מקרה ריינה וכפר קרע. הבוקר קיבלנו את זה במכתב רשמי, אנחנו נוזמן לבית דין משמעתי ונגיד שלא היינו יכולים לעשות שום דבר. אם יפסקו נגדנו הפסד טכני נלך גם לבית דין עליון ולא נקבל את זה בשום צורה". 

 

בנוגע למאמן אילן אטלי: "הוא ככל הנראה לא ימשיך אצלנו, ניפגש עם מועמד חדש וימונה מאמן חדש למכבי דליה". אחד המועמדים אותו הקבוצה מעוניינת להחזיר הוא עוזר המאמן של אלי מזרחי איהאב חלבי. 

סימן שאלה גדול לגבי העתיד. שחקני מכבי דליה

צילום: נזיה סולטאן

 

בנוגע למשוחררי מכבי דליה, כזכור שחקני הקבוצה הבכירים עברו ליעדים חדשים כאשר השוער מוחמד שבאט חתם בהפועל באקה אל גרבייה, ענאן נסראלדין בהפועל כפר כנא וכבר שותף במשחקה האחרון.

 

שגיא סבג, אבנר וקס ורוקן והבה הלכו יחד לקבוצת צעירי טמרה בליגה ב' צפון א'. והבה אף שותף במשחק האחרון של הקבוצה בו ניצחה את צעירי כפר כנא בתוצאה 2-1. בוטרוס עתמה הצטרף לקבוצת כפר קרע בליגה ב' צפון ב'.  

 

עלי חביב אללה הצטרף לקבוצת הפועל כאוכב מוליכת טבלת ליגה ב' צפון א' אותה מדריך המאמן סאלח נמארנה וחסיב אבו רוקון לקבוצת הפועל באקה אל גרבייה.

 מצא יעד חדש. אבו רוקון

 

עוד בנוגע לדליה, בימים האחרונים מתקיימות שיחות בין הנהלות מכבי והפועל שהן המשך ישיר לתכניות האיחוד שהיו טרום פתיחת העונה. כאמור התכנית הנוכחית עליה דנים היא לחזור לאיחוד בין הקבוצות שיתקיים בעונה הבאה בה תהיה קבוצה אחת הנקראת איחוד בני דלית אל כרמל, אלא שעד אז תהיה הנהלה אחת משותפת אשר תנהל גם את קבוצת מכבי וגם את קבוצת הפועל ובאמצעות שחקניה הבכירים של הפועל שיעברו למכבי דליה הקבוצה תצליח להישאר בליגה על מנת להתקיים בעונה הבאה בליגה א'. 

 

התכנית עדיין רק בשיחות ראשוניות ובהנהלת הפועל דליה עדיין בוחנים את גודל החובות התקציביים של מכבי, רק במידה והסכום יהיה כזה שיוכלו לעמוד בו התכנית הזו תצא לפועל. כמו כן, להפועל דליה יש משחק חשוב בסוף השבוע הקרוב מול המוליכה זלפה ובמידה והיא תצלח בו היא תהיה בתמונת הצמרת של ליגה ב' וזה עשוי לשנות את התכניות כך שגם הרבה השפעה יש לתוצאת המשחק הקרוב. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload