גמליאל פרץ עוזב את הפועל אום אל פחם, הבלם אבי צבאג ביקש את שחרורו

עכשיו זה סופי: גמליאל פרץ עוזב את הפועל אום אל פחם. גם הבלם אבי צבאג ביקש את שחרורו, בקבוצה לא יעמדו בדרכו. 

 

לאחר ששמו עלה כמועמד להשתחרר בשבועות האחרונים אך לאחר התערבות של שחקני הקבוצה ותמיכה רבה של הקהל המקומי הוחלט על הישארותו, כעת זה סופי ופרץ אחד מהשחקנים המשמעותיים והבולטים בקבוצה בתקופתו לא ימשיך בשורותיה לאחר שקיבל את הודעת שחרורו הבוקר בתום האימון. כזכור, בשבת האחרונה מול קריית אתא שותף גמליאל במשחק כאשר נכנס כמחליף עקב פציעתו של משה בן לולו. 

 בסופו של דבר כן יעבור ליעד חדש. פרץ

צילום: ודיע ג'בארין

 

גמליאל פרץ אמר על שחרורו: "הופתעתי מההחלטה של המאמן בנוגע אליי, אבל בכל מקרה אני מאחל לקבוצה בהצלחה בהמשך הדרך ומודה לקהל האדיר שתמך בנו והייתה לי איתו תקופה קצרה אבל מדהימה". 

 

הנהלת אום אל פחם בתגובה על השחרור: "גמליאל שחקן מצוין, שחקן מהיר וטוב אבל אנחנו נאלצים להיפרד ומאחלים לו הצלחה בהמשך הדרך".

 

שחקן נוסף שביקש להשתחרר מהקבוצה הוא הבלם אבי צבאג. כזכור, צבאג החלים בימים האחרונים מפציעה ולאחר שנותר מחוץ לסגל במשחק האחרון מול קריית אתא, יזם שיחה עם המאמן על מעמדו בקבוצה וביקש את שחרורו. בהנהלה לא יעמדו בדרכו של צבאג שכבר סיכם עם קבוצתו האחרונה קרית גת בליגה א' דרום. כמו כן בקבוצה בוחנים שחרורים נוספים ובשבוע הקרוב צפויים שחקני סגל נוספים לקבל את הודעת השחרור.

 יחליט על יעד חדש בימים הקרובים. צבאג

צילום: ודיע ג'בארין

 

בנוסף בהקשר לסגל הקבוצה, לאור פציעתו של החלוץ משה בן לולו שייעדר כחודש וחצי לפחות, באום אל פחם בודקים אפשרות צירוף שחקן נוסף לחוליית ההתקפה: "מאחלים לחלוץ שלנו משה בן לולו החלמה מהירה, מצפים לחזרתו המהירה למגרשים". 

 אבי צבאג יחד עם הנהלת קריית גת במעמד הסיכום היום 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload