ליגה ב': בוטרוס עתמה ומוחמד ג'מאל הצטרפו לכפר קרע, לירן שריקי לערערה

ליגה ב': בוטרוס עתמה ומוחמד גמאל הצטרפו באופן רשמי לכפר קרע, לירן שריקי לבני ערערה.

לאחר שהקבוצה שחררה מספר שחקנים במהלך השבוע האחרון ביניהם ניר ואנה והייתם מחאגנה(לצעירי כפר כנא), ממשיכה הנהלת כפר קרע בחיזוק הקבוצה.

הקשר מוחמד גמאל ששיחק בעבר בהפועל אום אל פחם ובנבחרת פלסטין יחד עם הבלם בוטרוס עתמה שהיה בין גל המשוחררים של מכבי דלית אל כרמל בליגה א' צפון, הצטרפו היום באופן רשמי לקבוצה. בנוסף בהקשר החיזוקים בקבוצה ינסו לקדם את מעברו של מוהנד ריאן ובמקביל בהיבט המשוחררים עזב את הקבוצה השחקן מוחמד בשתאווי.

השחקנים החדשים יחד עם המאמן מרואן ריאן

בנושא אחר, לאחר שהפסידה במהלך השבוע האחרון למכבי נג'ידאת, הקבוצה מתכוננת למפגש בשישי הקרוב מול צעירי טורעאן כאשר סביב עתידה של היריבה טורעאן עומד סימן שאלה גדול בתקופה האחרונה כאשר בנוסף למה שקורה אצלה מחוץ לכר הדשא, היא ממוקמת במקום האחרון של טבלת הליגה.

קבוצה נוספת שהתחזקה באותו המחוז(צפון ב') היא בני ערערה עארה בהובלתו של מאמנה החדש עיסא נג'ידאת כאשר צירפה את הקשר לירן שריקי שפתח את העונה במדי אסי גלבוע בליגה א' צפון.

לאחר פתיחת עונה מאכזבת ושחרורם של מספר שחקנים ביניהם עלי זאמל(לזלפה) ואיתן יואש, הציבה לעצמה הקבוצה מטרה להתחזק במספר שחקנים משמעותיים שיסייעו לה לצאת מהמצב אליו נקלעה התחיל לצבור נקודות שיעזרו לה לטפס מעלה בטבלה.

רוצים לחזור לחגוג. שחקני ערערה

#מכביכפרקרע

כתבות נוספות