ליגה ב': זלפה הגדילה את הפער בפסגת מחוז צפון ב' לאחר ניצחון על מכבי אכסאל

משחקי המחוזות הצפוניים בליגה ב': זלפה מוליכת טבלת מחוז ב' ניצחה את מכבי אכסאל במשחק המרכזי, כואכב הגדילה את הפער במחוז צפון א' לאחר ניצחון על בני סמיע. 

 

המשחק המרכזי של המחזור העשירי בליגה ב' צפון ב' התקיים בין המוליכה הפועל בני זלפה. קבוצתו של נביל אמארה שידעה שעליה להגדיל על הפער בראש הטבלה ולרשום ניצחון נוסף במשחק החוץ נגד מכבי אחי אכסאל ואילו זו מצדה לאחר תחלופת המאמנים קיוותה להשיג ניצחון יקר שישאיר אותה בתמונת הצמרת.

 

המשחק נפתח כאשר זלפה עלתה ליתרון כבר בדקה הראשונה משער של חמאדה מחאג'נה אך לא הצליחה לשמור על היתרון לאורך זמן וספגה שער שוויון אותו כבש אבראהים סייד אחמד בדקה ה-27'. עותמאן גראבה שחקנה של זלפה כבש את השני לקבוצתו בדקה ה-54' וזה היה גם שער הניצחון. תוצאת הסיום נשמרה 2-1 לזלפה בסיום וכעת מחזיקה בפער שש נקודות ממקומות שני, שלישי ורביעי שמחזיקים ב-18 נקודות בהתאמה. מנגד, אכסאל שהתחילה את העונה במטרה לעלות לליגה א' בסיומה, מתרחקת מהצמרת.

עלה ליתרון מהיר עם קבוצתו

צילום: ודיע ג'בארין

 

המאמן המנצח, נביל אמארה סיכם את מה שראה על כר הדשא: "היה משחק קשה נגד קבוצה טובה אך השחקנים שלי נתנו משחק גברי ושוטף. ניצלנו את הפגרה כדי לשפר נקודות מסוימות כמו ריכוז ויעילות וראינו את התוצאות במגרש".

 

על הגדלת הפער בצמרת אמר מאמנה של זלפה: "אני שמח מאוד על הגדלת הפער בטבלה. אמרתי לשחקנים לפני המשחק שלהגיע לפסגה זה לא קל אבל לשמור עליה זה יהיה קשה מאוד וזה מחייב אותנו להשקיע ולהתאמץ יותר. שיחקנו נגד אחת הקבוצות הטובות  שהצהירה על עליה לפני תחילת העונה והוכחנו שאנחנו קבוצה שמוכנה לכל קרב. הדרך עדיין ארוכה ושם המשחק עכשיו זה המשכיות"                                  

שחקני זלפה שומרים על הפער בצמרת

צילום: ודיע ג'בארין

 

במשחקים נוספים ניצחה מ.ס. דבוריה את בני פרדיס בתוצאה 3-0(ראה ידיעה נפרדת), הפועל דליה הפסידה בתוצאה 3-2 להפועל טירת הכרמל, רמות מנשה וסנדלה גלבוע נפרדו בתיקו ללא שערים, בני ערערה עארה רשמה הפסד ביתי 2-1 לאלנהדה נצרת, מכבי נוג'ידאת ניצחה בחוץ את איחוד בני כפר קרע, ומכבי עין מאהל ניצחה 2-0 את צעירי טורעאן.  

 

במחוז צפון א': המוליכה כאוכב ניצחה את כפר סמיע 1-0, הפועל בועיינה את אחווה כפר מנדא 2-0 וצעירי טמרה את צעירי כפר כנא 2-1 (ראה ידיעות נפרדות על שלושת המשחקים). תוצאות נוספות: בני נחף הפסידה לאחווה עראבה 3-1, סקציה מעלות ומג'דל כרום נפרדו בתיקו ללא שערים, בית"ר נהריה הביסה את בני ממב"ע הגולן בתוצאה 6-2 ובני כאבול ניצחה את מכבי שפרעם בתוצאה 1-0.

 לא הצליחו לכבוש ונפרדו בחלוקת נקודות. שחקני סנדלה

צילום: ודיע ג'בארין 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload