בני סכנין השיגה שלוש נקודות יקרות מול אשקלון. מוגרבי: "הרבה זמן לא נתנו את התפוקה ועכשיו זה הצל

בני סכנין ניצחה 2-1 את אשקלון ואספה שלוש נקודות יקרות. פיראס מוגרבי כובש צמד השערים: "הרבה זמן לא נתנו את התפוקה ושמח שהיום זה הצליח". פליקס נעים: "השתפרנו מבחינת הכדורגל, אם נשתפר שוב גם במשחק הבא אוכל להגיד שאני מרוצה".

ליגת העל שלנו חזרה אמש(שבת) לאחר פגרה ארוכה של שלושה שבועות. בני סכנין חזרה מהפגרה עם היד על הלב שדופק מהר, הרבה בעיות מרחפות מעל ראשה העונה החל ממכת פציעות, הכנה לקויה בקיץ ועוד עניין מגרשה הביתי בעקבותיו היא משחקת בעכו.

עדיין מחוץ לבית. שחקני סכנין במהלך המשחק

הניצחון אמש של סכנין שחרר הרבה לחץ בקבוצה הרבה בזכות מושיע כמו פיראס מוגרבי שכבש צמד שערים והביא שלוש נקודות יקרות. המשחק שהתקיים במגרש בעכו נפתח טוב דווקא על ידי הקבוצה האורחת וכבר בדקה ה-5' כבש גודנס אגאי את שער היתרון של אשקלון אחרי הגבהה מצוינת של ספורי לרחבה וכבר אשקלון ביתרון 1-0. עד השער סכנין נראתה כמי שעדיין בפגרה כשמשחק ההגנה היה חלש והיריבה הגיעה לכמה הזדמנויות, אולם יכולת נהדרת של קנדיל וכמה הצלות מנעו מהיריבה לכבוש שער שני.

סכנין אולם הצליחה לאזן במחצית וכבר בהתקפה הראשונה שלח ונדרסון הגבה לרחבה והדיפה רעה של איינוגבה הגיעה למוגרבי שניצל את הטעות והשווה. השער שכבשה סכנין החזיר לה את הביטחון והמחצית השנייה שלח חאלד חלאילה כדור מצוין לפיראס מוגרבי שעבר את הבלמים של היריבה וכבש את השני לסכנין. עם שריקת הסיום חגגו שחקני הקבוצה ביחד עם הקהל את הניצחון, אולם הרבה עבודה יש לפליקס נעים. היכולת של הקבוצה לא תספיק לה בשבוע הבא כאשר מחכה לסכנין משחק חוץ קשה נגד בני יהודה אותה מדריך יוסי אבוקסיס מאמן הקבוצה לשעבר וחברו של פליקס נעים.

פליקס נעים מאמן הקבוצה אמר בסיום המשחק: "מבחינת הכדורגל השתפרנו, היה לנו מספיק זמן לעבוד. נכון שיש דברים שצריך לתקן ובשביל זה יש את האימונים. במשחק הקודם נגד מכבי חיפה לא הייתי מרוצה מהיכולת, היום כבר השתפרנו, אם בשבוע הבא נעשה עוד שיפור אני אדע אם אני מרוצה אבל מה שמעניין אותי כרגע זה כבר המשחק מול בני יהודה ומה שהיה מול אשקלון זה כבר היסטוריה".

פליקס נעים ואברהם פאס

צילום: מועדון כדורגל בני סכנין

על ההחלטה לפתוח עם הברזילאי לוקאס גאוצ'ו: "שמש אמנם כשיר אבל לא שיחק הרבה זמן, אי אפשר לזרוק אותו ישר, ידעתי שיגמרו את האוויר מהר, גאוצ'ו קיבל את ההזדמנות והוכיח".

על המשך העונה של סכנין: "אם הייתי יודע איך תיגמר העונה לא הייתי בא לאמן כדורגל, גם כשהגעתי לסכנין פיטרו אותי כבר במחזור החמישי. אני לא כאן כדי לנחש איפה אהיה בסוף העונה, אלא אני כאן כדי לעבוד ולנסות לנצח כל משחק".

על חלון ההעברות שמתקרב: "נכון להיום לא מצאתי אף שחקן שמתאים, מקבלים הרבה שמות מסוכנים אבל לא מתאימים. מוחמד גדיר? אני אשמח מאוד שיבוא".

פיראס מוגרבי אמר בסיום: "כמו שכולם יודעים היה לנו חשוב לנצח את המשחק הזה, כי מבחינת נקודות אנחנו חייבים אותן ובשבוע האחרון באמת התאמנו טוב. גם אנחנו שחקני ההתקפה יודעים שהרבה זמן לא נתנו תפוקה ואני שמח שזה הצליח היום אבל שבוע הבא יש משחק עוד יותר קשה נגד בני יהודה" .

פיראס מוגרבי יחד עם עלאא אבו סאלח

צילום: מועדון כדורגל בני סכנין

על המשמעות שלו בהתקפה ועד כמה היא תלויה בו: "אני לא חושב שהרבה תלוי בי, יש לנו שחקנים טובים מאוד בחלק הקדמי אזולאי, כליבאת, זגורי שהיו טובים כששיחקו. אנחנו יודעים שלא היינו בתקופה טובה אבל עבדנו על עצמנו גם כליבאת היה טוב היום אנחנו מנסים להשתדרג קודם כל באימונים".

לקראת חלון ההעברות שמתקרב: "יש לי חוזה בסכנין לשלוש שנים, ינואר עוד רחוק אני מתרכז אך ורק בסכנין. אם תגיע הצעה המועדון ואני נשקול אותה ואם לא אני מרוכז כולי פה".

#בניסכנין

כתבות נוספות