אום אל פחם ניצחה את קריית אתא, משה בן לולו נפצע וסובל משבר

הופעת בכורה מוצלחת לברוך סער: אום אל פחם ניצחה 1-0 את קריית אתא, מחמוד עבאס כבש את שער הניצחון. משה בן לולו נפצע בתחילת המשחק, פונה לבית החולים וסובל משבר.

 

הפועל אום אל פחם ארחה הערב במגרשה הביתי את מכבי קרית אתא למשחק במסגרת המחזור העשירי של ליגה א' צפון. משחק זה הוא בעצם המבחן הראשון של הקבוצה שעברה מהפכה בהדרכתו של המאמן ברוך סער. כזכור, לסגל הצטרפו השחקנים תימור אביטן, נדב מוניס, אילון אלימלך, לואב כיאל, אודי כהן ואחמד אבו נהיה וכל אלו רק בתקופת הפגרה. מנגד, בצד היריבה קריית אתא נמצא החלוץ אחמד סבע שהינו מהשחקנים המשמעותיים בקבוצתו. 

 ברוך סער והשחקנים במהלך המשחק

 

המשחק נפתח ללא מצבים מסוכנים מצד אום אל פחם שדווקא היא הייתה זו השולטת במשחק אך לא הצליחה לממש את זה לכדי שער. בדקה ה-10' ספגה גם קבוצתו של ברוך סער מכה קשה כאשר החלוץ משה בן לולו נפגע בהיתקלות עם שוער היריבה בכתפו ופונה לבית החולים, כאמור מי שנכנס במקומו של בן לולו הוא גמליאל פרץ.

השחקנים במהלך המשחק

המחצית הראשונה הסתיימה ללא שערים כשהקהל הביע קולות אכזבה אך הכל השתנה עם פתיחת המחצית השנייה כאשר מחמוד עבאס הוציא כדור קרן ולאחר דאבל פאס עם אמיר כנעאן הוא שלח בעיטה אדירה מזווית קשה ומרשימה וכבש שער יתרון 1-0 יקר לקבוצתו. עוד עם פתיחת המחצית נצפה חילוף מוקדם של הקשר החדש לואב כיאל ובמקומו נכנס לשחק אילון אלימלך. 

 

בהמשך המחצית נצפו מספר ניסיונות מצד שתי הקבוצות על אף שאום אל פחם היא זו ששלטה ומצדה היה זה תימור אביטן ששלח בעיטה מסוכנת לעבר השער אך היא הייתה מעט גבוהה מדי, לאחריו גם קריית אתא ניסתה את מזלה גם היא בבעיטה על סף הרחבה מימין שעברה גם היא מעט גבוה מדי. שתי הקבוצות ניסו עד שריקת הסיום כאשר אום אל פחם הייתה קרובה יותר לכיבוש אך גם קריית אתא מצדה רשמה החמצה גדולה בדקות הסיום ולבסוף המשחק הסתיים בניצחון קטן-גדול בתוצאה 1-0 לאום אל פחם וברוך סער. 

 

אגב, מי ששם לב לתלבושת שחקני אום אל פחם, לפני פתיחת המשחק הקוון לא אישר לקבוצה לשחק עם הסט הביתי שלה כי הוא כולל מכנס לבן הקרוב לתלבושת האורחים ואילו סט תלבושת החוץ שלה כולל חולצת תכלת הדומה גם היא לצבעי מדי האורחת כך שנאלצו לשלב בין השניים ולשחק עם חולצת התלבושת הביתית ומכנס תלבושת החוץ. 

הקהל המתוח במהלך המשחק

 

מאמן אום אל פחם ברוך סער אמר בסיום: "תוצאה טובה מול יריבה עיקשת. אמרתי לשחקנים שאנחנו כרגע מתייחסים לתוצאות וזה הדבר המרכזי, ראיתי דברים טובים יותר וטובים פחות אבל השלושה הנקודות זה מה שחשוב. צריך לקחת בחשבון שיש שחקנים בסגל שלא שיחקו דקה מתחילת העונה וצריך לתת להם את הזמן להתאקלם. אני מאמין שגם אחמד אבו נהיה שיעבור במהלך השבוע זה שחקן שנוכל להיעזר בו, אנחנו נהיה קבוצה טובה ובנסיבות הקיימות אני חושב שזה בסדר גמור". 

 

מבחינתו של החלוץ משה בן לולו, כאמור הוא פונה לבית החולים בתחילת המשחק וכעת לאחר שנבדק התברר שסובל משבר בעצם הבריח, מה שדורש החלמה של כחודש בו לא יוכל לקחת חלק באף פעילות ספורטיבית.

ייעדר כחודש לפחות / צילום: ודיע ג'בארין

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload