צעירי כפר כנא הפסידה לצעירי טמרה והתרחקה מהפסגה

צעירי כפר כנא הייתה עדיפה על המארחת צעירי טמרה, אך יצאה ללא הנקודות והתרחקה מהמוליכה כאוכב.

המחזור העשירי בליגה ב׳ צפון א׳ סיפק לנו אתמול אחר הצהריים משחק כדורגל נפלא כשצעירי טמרה אירחה את צעירי כפר כנא. המשחק התחיל בקצב מטורף ולאחר 20 דקות צעירי טמרה עלתה ליתרון משערו של מחמד שימי. התגובה של כפר כנא הגיעה מהר מאוד, ובדקה ה-27׳ הצליח עלי דראושה להשוות לאורחים מהנקודה הלבנה. 

לאחר מחצית מאוזנת, האורחים שלטו לאורך כל המחצית השנייה, החזיקו בכדור והגיעו להרבה מצבים אך ללא סיומת יעילה. טמרה מצידה הסתגרה בהגנה ויצאה להתקפות מעבר שאחת מהן הניבה שער שני עוקצני של אחמד דיאב בדקה ה- 65׳. כפר כנא המשיכה ללחוץ במטרה להשיג את השוויון אך ללא הצלחה והמשחק נגמר בניצחון של המארחת.

 שחקני שתי הקבוצות במהלך המשחק

אירוע יוצא דופן נרשם במהלך המשחק כשהשופט המרכזי הפסיק את המשחק למשך כחמש דקות לאחר שככל הנראה מתח שריר. עוזר השופט הוא זה שהחליפו והמשיך את ניהול המשחק. 

ח׳אלד מחאמיד, מנהל קבוצת צעירי טמרה מסר ליאללה ספורט בסיום: ״משחק כדורגל יוצא מהכלל, הקבוצה עמדה בצורה מדהימה על כר הדשא והשחקנים הפגינו יכולת טקטית ומחויבות גדולה להוראותיו של המאמן. שיחקנו בצורה רגועה וללא לחץ וזה מה שגרם לנו להיות מרוכזים ולנצח. אנחנו מאוד גאים במאמן אחמד וואהב ובשחקנים״.

מאג׳ד עואודה, יושב ראש קבוצת צעירי כפר כנא נשמע בטוח מאוד במאמן ובשחקניו למרות ההפסד, ומסר ליאללה ספורט: ״הקבוצה הגיעה למשחק קשה מאוד. הגענו להמון הזדמנויות והעובדה שהשוער של טמרה הוא השחקן המצטיין של המשחק אומרת הכל. אני בטוח שנחזור למקום הטבעי שלנו ונעלה לליגה א׳ ״.

 שחקני כפר כנא מקבלים גיבוי מיושב הראש של הקבוצה למרות ההפסד


כתבות נוספות